Як додати рядок в таблиці Excel. Як в excel додати рядок.

Процедура додавання рядка в створену таблицю додатка Excel, що входить в пакет Microsoft Office, може виявитися корисною користувачеві при виконанні деяких операцій редагування. Для здійснення процедури додавання рядка використовуються стандартні засоби системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції додавання рядка в таблицю додатка Excel, що входить в пакет Microsoft Office.
2
Відкрийте програму і відкрийте підлягає редагуванню таблицю.
3
Виділіть останній осередок останнього рядка таблиці і натисніть функціональну клавішу Tab для виконання процедури додавання нової порожнього рядка в кінець таблиці.
4
Введіть потрібне значення або текст у комірку, що знаходиться під підлягає редагуванню таблицею, для додавання рядка або перетягніть вниз обмежувач розміру таблиці, розташований в нижній правій частині вибраної таблиці.
5
Виділіть рядок, над якою необхідно вставити додатковий рядок, і розкрийте меню «Осередки» верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Office Excel.
6
Оберіть команду «Вставити» і натисніть на стрілку поруч з рядком команди.
7
Вкажіть пункт «Вставити рядки таблиці зверху» для здійснення процедури додавання рядка або скористайтеся командою «Вставити рядки таблиці знизу» для додавання потрібного рядка під останнім рядком таблиці.
8
Викличте контекстне меню підлягає редагуванню рядки таблиці кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Вставити» для виконання альтернативного методу додавання рядка.
9
Оберіть бажану дію в випадаючому списку або викличте контекстне меню комірки в потрібному рядку кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Вставити» для використання ще одного способу додавання рядка.
10
Вкажіть значення «Рядки таблиці вище» для виконання вибраної операції.
11
Виділіть створену новий рядок в таблиці офісного додатка Excel і розкрийте меню «Осередки» верхній панелі інструментів вікна програми.
12
Оберіть команду «Видалити» і вкажіть пункт «Видалити рядки таблиці» (при необхідності) .Альтернатівним методом видалення створеної нового рядка може служить використання пункту «Рядки таблиці» команди «Видалити» контекстного меню рядка, що викликається кліком правої кнопки миші .