Як дожити до 120 років.

Медики стверджують, що потенціал людського організму дозволяє прожити повноцінним життям до 150 років. Але насправді, як стверджує статистика, середня тривалість життя в розвинених країнах зараз становить близько 80 років. Виходить, що людина виробляє трохи більше половини того ресурсу, який передбачила для нього природа. Яким чином можна продовжити своє життя і жити хоча б до 120 років?
Інструкція
1
Останнім часом бурхливими темпами розвивається регенеративна медицина, науковий напрямок, що займається проблемами довголіття. Дослідження вчених Мічиганського університету показали, що якщо скоротити вживання калорій на третину, тривалість життя зросте на 40%. Скорочуючи споживання калорій, подбайте про те, щоб організм отримував всі поживні речовини та вітаміни, необхідні для правильного розвитку і функціонування. У вашому раціоні обов'язково повинні бути салат, капуста брокколі, бобові, шпинат, перець і оливкове масло.
2
Існує територія довгожителів - японський острів Окінава, там до 100 років доживає кожен другий житель. Основним продуктом харчування на ньому є солодка картопля - батат. Ви теж можете використовувати його в своєму раціоні, купити його можна в супермаркеті. Крім того, жителі острова практично не їдять м'ясо, а тваринний білок отримують з риби.
3
Як показують дослідження, первістки, народжені молодими матерями, живуть набагато довше тих, хто не народжений першим і чиї матері перебували в зрілому віці. Причому шанси дожити до 100 років у первістків майже в півтора рази вище, ніж у їхніх сестер і братів.
4
Доведено, що довголіття безпосередньо залежить від фізичної активності людини. Підвищити свою активність може будь-який, навіть житель мегаполісу. Влаштовуючи собі щовечірні прогулянки або легкі пробіжки, ви продовжуєте собі життя. Якщо використовувати будь-яку можливість і відмовитися від поїздок в магазин на машині, займатися в тренажерному залі або басейні, то шанси прожити довше зростуть. Не забувайте і про тренування мозку, вирішуйте математичні завдання і головоломки, відгадуйте кросворди, і вам не буде загрожувати старече недоумство.
5
Спіть стільки, скільки потрібно вашому організму. Хронічне недосипання і безсоння призводять до депресій, нервових розладів і, як наслідок, до захворювань внутрішніх органів.
6
Дотримуйтесь міру у всьому, живіть без фанатизму, не впадаючи в залежності. Ну, і головний секрет - одружитеся. Чоловіки, які перебувають у шлюбі, живуть довше, ніж холостяки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tJFEfI-uG4Y
Зверніть увагу
Ви хочете дожити до 120 років? І ви доживете до цього віку без хвороб старості, якщо будете періодично очищати свій організм. Розробіть для себе індивідуальну програму голодування. У свої плани при цьому краще нікого не посвячувати, адже ви проводите голодування для себе, а не для оточуючих.
Корисна порада
Виконання цього комплексу оздоровчих заходів може гарантувати займається повернення здоров'я. Перед вами найповніший і систематично вибудуваний план для щасливого і довгого життя, завдяки якому ви зможете досягти без проблем вельми поважного віку. Читайте книгу 'Як дожити до 120 років за системою Поль Брегга' Поль Брегг.