Як назвати магазин дверей.

Гарне назва повідомить випадковим перехожим про вид діяльності, щоб люди швидко згадували, куди звернутися. Якщо компанія планує розширювати роботу на інші міста, треба відразу продумати глобальну назву без місцевої специфіки.
Інструкція
1
Подумайте, яку функцію дверей висловити в назві. Двері служать для захисту, прикраси, підкреслення статусу і т.д.
2
Знайдіть відповідні образи. Якщо за основу взята захисна функція, образи можна знайти в історичних подіях, переказах, навколишній світ. Складіть якомога довший список: богатир, сторож, страж, собака, сталь, броня і т.д. Деякі образи можуть здатися смішними, але не викреслюйте їх, адже можна прокласти уявний місток до чогось більш придатному. Від цього кроку залежить, наскільки вдала назва вийде в кінці роботи. Робіть по-справжньому великий список, наскільки вистачить старанності.
3
З'єднайте знайдені образи зі словом «двері»: двері-богатир, сторож-двері і т.д. Деякі сполучення будуть кумедними або безглуздими, але наштовхнуть думки на інші варіанти. Все записуйте.
4
Зробіть з кожного образу прикметник і з'єднайте зі словом «двері»: богатирські двері, сторожові двері і т.д.
5
Використовуйте слово «дверної». Вийдуть нові варіанти: дверний богатир, дверної сторож і т.д.
6
Перегляньте весь список, тільки робіть це в декілька заходів, щоб читати з ясною головою. Сприймайте фрази не як кінцеві варіанти, а в якості заготовок. Деякі кандидати в назви не викличуть ніяких емоцій, інші ж змусять посміхнутися, наштовхнути на думку про можливе оформленні магазину, відповідному назві. Ось на такі моменти звертайте увагу і робіть позначки навпроти фраз.
7
Складіть окремий список, куди включите тільки відібрані на шостому кроці назви. Розшифруйте докладніше думки, які з'явилися додатково.
8
Проведіть мозковий штурм. Зберіть колег або близьких, які щиро переживають за ваше починання. Пропрацюйте спільно кожну ідею і зробіть остаточний вибір.
Корисна порада
Перші п'ять кроків - чорнова підготовча робота, яку можна довірити будь-кому виконавчому людині. Творчість починається з шостого кроку, і щоб знайти відмінну ідею, треба опрацьовувати варіанти самостійно.