Як навчитися вимовляти французьку "р". вимова французької р.

При вивченні чужої мови люди нерідко стикаються з тим, що не можуть позбутися акценту. Щоб навчитися вимовляти деякі звуки, доводиться навіть робити спеціальні вправи. Один з таких важких звуків - французький «р».
Інструкція
1
Послухайте французьку мову і зверніть увагу на те, як французи вимовляють звук «р». Намагайтеся наслідувати їх, вимовляти французькі слова так само, як вони. Зверніть увагу на те, що на відміну від російського звуку «р» французький видобувається не кінчиком язика, а коренем.
2
Випрямите мову, торкніться коренем мови країв неба і глотки. Чи не притискайте мову догори занадто сильно - достатньо легкого дотику. Спробуйте вимовити звук «р» на французький манер. Швидше за все, спочатку у вас буде погано виходити, проте регулярні тренування принесуть свої плоди, і вимова з часом покращиться.
3
Вимовте кілька разів слово «шахта». Зверніть увагу на те, як ви вимовляєте звук «х» в цьому слові, а потім спробуйте вимовити його окремо. Коли ви зможете вимовляти цей звук окремо, додайте голос і спробуйте вимовити дзвінку приголосну, а не глуху. У вас має вийти французький звук «р».
4
Наберіть в рот трохи води, злегка закиньте голову і почніть полоскати горло. Коли вода в роті почне булькати, спробуйте вимовити звук «г» як в українському слові «ага». Потім виплюньте воду і спробуйте знову вимовити такий же вібруючий звук, який ви вимовляли, полоще горло. Тренуйтеся регулярно доти, поки не досягнете результатів.
5
Виберіть пісню французькою мовою, яка подобається вам, і навчіться її. Спробуйте співати, вимовляючи звук «р» в точності так само, як він звучить в оригіналі.
6
Регулярно записуйте свою промову на диктофон, а потім уважно слухайте, зіставляючи її з французької промовою. Так ви зможете фіксувати свої успіхи, визначати, які вправи дають кращі результати, удосконалювати свою вимову. Продовжуйте тренування доти, поки ваша «р» не почне звучати так само, як у промові французів.