Як визначити підробку парфуму.

Духи є в арсеналі будь-якої жінки, незалежно від соціального стану, віку і зовнішніх даних. До того ж парфуми є найпопулярнішим подарунком до іменин, 8 березня і іншим святам. Все це означає, що духи - товар завжди затребуваний. А попит породжує, як відомо, пропозиція. Причому, іноді це пропозиція виходить від недобросовісних продавців. Як же відрізнити оригінальний парфум від підробки сумнівної якості?
Інструкція
1
Будьте уважні, вибираючи парфуми. Дуже часто підроблені парфуми упаковані в такі ж точно коробочки і флакончики, як і їх благородні французькі прототипи. Як же відрізнити підробку? У назві продукту одна буква може «випадати» або ж відсутнім зовсім (наприклад замість "Kenzo" на упаковці може значиться "Genzo"). А на ваші заперечення і питання консультант має право заперечити щось типу «хіба ви не бачите, що це товар іншої компанії?»
2
Розгляньте упаковку. Ні вм'ятин, ні потертостей на коробочці бути не повинно. Крім того, перевірені виробники ніколи не упаковують дорогий парфум в дешевий картон і «сигаретний» грубий целофан з нерівними швами. Картон повинен бути якісним, поліграфія - чіткою, а тонкий целофан зобов'язаний щільно облягати коробку. До речі, майте на увазі, що деякі компанії не всю свою продукцію упаковують в целофанову плівку. Серед винятків - Hugo Boss Energise, Lacoste Hot Play, знаменитий аромат Davidoff Cool Water.
3
Зверніть увагу на найменування продукту. Якщо на коробці ви побачили слово "parfume" - перед вами підробка. Французькі виробники ніколи не напишуть в кінці цього слова букву "e".
4
Перевірте штрих-код. У французьких виробників він починається з трійки (30-37), у британських - 50, італійських - 80-83, іспанських - 84, німецьких - 400-440. До речі, якщо на коробці є напис «Париж - Лондон - Нью-Йорк», то перед вами підроблений парфум. Країна виробництва повинна бути вказана чітко: наприклад, "Made in France".
5
Уважно огляньте флакончик. Вас повинні насторожити мутнувате скло, нечіткі написи на пляшці, нещільно сидить кришка і прокручується пульверизатор.
6
Кожен флакон має серійний номер, який є на денці флакона. Причому він наноситься не на наклейку, а безпосередньо на скло.
7
Обов'язково придивіться до кольору духів. Ароматна рідина повинна бути прозорою. Відтінки варіюються від світло-золотистого до темно-бурштинового. Часом виробник додає в продукт барвники, і парфум набуває ніжні рожеві, блакитні, бузкові тони. А от яскраво-синіми або яскраво-зеленими оригінальні парфуми бути не можуть.
Корисна порада
Найголовніше - не купуйте духи на ринках і в сумнівних лавках. Краще придбайте аромати в перевірених і добре зарекомендували себе магазинах. Так шанси купити підробку будуть зведені до мінімуму.