Як відбілити білу блузку.

Білі речі з часом сереют або жовтіють. Це залежить не тільки від якості води, але й від використовуваного порошку. Відбілити білу блузку можна кількома способами, але будьте обережні, адже можна зіпсувати матеріал, якщо використовувати невідповідний засіб для того чи іншого виду тканини.
Інструкція
1
Якщо у вас вода поганої якості, прокип'ятіть блузку в чистою. Для цього візьміть фільтровану воду, додайте в неї ложку солі і ложку соди, трохи порошку, добре перемішайте. Прокип'ятіть виріб протягом 30 хвилин на слабкому вогні. Добре прополощіть блузку і повісьте сушити.
2
Купуйте порошок для білих речей. У його складі містяться відбілюючі компоненти, які поступово повернуть первинний вигляд вашого виробу. Щоб прискорити відбілювання, перші кілька прань додавайте трохи більше норми порошку.
3
Замочите блузку в розчині води з додаванням кисневого відбілювача на ніч. Вранці виперіть звичним способом. Зазвичай вже після першого замочування колір виробу змінюється. У наступні прання додайте трохи відбілювача в основний відсік для порошку.
4
Розчиніть близько 50 мл перекису водню в 5 літрах води і замочіть в ній блузку на кілька годин. Добре прополощіть виріб у чистій воді, при бажанні можете додатково випрати. Перекис відбілює тканину, але при цьому не пошкоджує її.
5
Якщо всі ваші зусилля не увінчалися успіхом, віднесіть блузку в хімчистку. Вам вибілять її за допомогою професійних засобів. Є, звичайно, й інший варіант - просто викиньте стару річ, а натомість купите нову, білосніжну блузку.
Зверніть увагу
не відбілювати блузку за допомогою хлорсодержащего відбілювача, адже він напевно зіпсує матеріал. Кисневі відбілювачі або засоби для виведення плям - оптимальний варіант для повернення білизни делікатних тканин, з яких в основному і шиють блузки.
Корисна порада
Намагайтеся не прати білі речі на занадто високому температурному режимі - це сприяє їх пожовтіння, та й тканина зношується набагато швидше. Достатньо лише 40-60 градусів, щоб відіпрати всі забруднення.