Як зробити майку. Як зробити розрезом на майках.

Іноді дуже хочеться застосувати свій талант не тільки в безпосередній роботі, а й спробувати себе в якості дизайнера. І це зробити дуже просто. Особливо, якщо у вас є трохи вільного часу, яскрава футболка, яка вам трохи набридла, ножиці і фантазія. Спробуємо зробити з футболки майку.
Вам знадобиться
  • Ножиці
  • Футболка
  • Фантазія
  • Дрібні аксесуари для прикраси (ґудзики, бісер, тасьма)
Інструкція
1
На самому початку процесу нам потрібно знайти футболку, яку ми не будемо носити з тих чи інших причин. Наприклад, випадково пошкодили рукав футболки або низ гарячою праскою, або на футболці з'явилася не відпираються пляма. Але незважаючи ні на що, саме ця футболка вам дорога і дуже подобається. Якщо ви знайшли таку футболку, то це ідеальна база для нашої майбутньої майки.
2
Приміряємо на себе футболку і візуально оглядаємо її на предмет дірок або потертостей, щоб нічого не упустити потім, в процесі виготовлення. Тоді встав перед дзеркалом, починаємо фантазувати модель нашої майки і намічати майбутні прорізи. Їх розташування залежить від того, де саме ви вирішите зробити акцент у вашій фігурі. Може бути, ви захочете зробити велике декольте, або зробити майку на одній бретелі, або зробити короткий топік зовсім без лямок - таким чином, визначаємо модель майки на цьому етапі.
3
Потім починаємо робити розрізи - але не забувайте, будь ласка, робити примірки після кожного розрізу. Як говориться в народному прислів'ї: сім раз відміряй, один раз відріж. Краще перестрахуватися, і потім отримати прекрасну дизайнерську річ, ніж один раз неправильно розкроїти і зіпсувати всі свої труди.
4
Майки відрізняється від футболки відсутністю рукавів, тому ця частина футболки буде в будь-якому випадку обрізана. Краї зрізів можна обробити оверлоком, або просто прострочити на машинці, щоб трикотаж не розпускається. А можна і спеціально креативно розтріпати краю, розпушити нитки, або нарізати бахромою для краси, і акуратно розтягнути смужки. М'який трикотаж згорнеться в трубочки і додасть шарм вашої майці.
5
Потім можна нанести на майку візерунки з балончика з фарбами, або нашити на майку гудзики і бусинки, можна прорізати маленькі дірочки і протягнути в них яскраву атласну стрічку, варіантів дуже багато.
Зверніть увагу
Уважно огляньте футболку, з якої будете робити майку, щоб дрібні дірочки або плями не зіпсували вашу майбутню дизайнерську річ.