Як відрізнити підробку французьких парфумів.

Французькі духи відрізняються особливою стійкістю і різноманіттям притягальних ароматів. І щоб не розчаруватися в придбаному парфюме, необхідно знати, як відрізнити підробку від оригіналу.
Інструкція
1
Уважно вивчіть упаковку - вона не повинна бути пом'ятою. Матеріал, з якого вона виготовлена, може бути тільки хорошої якості, а целофан, що покриває коробочку - тонким або відсутні зовсім. Поліграфічне оформлення оригіналу завжди достатньо чітке, всі написи віддруковані розбірливо і акуратно.
2
Зверніть увагу на написання виробника. Воно повинно в точності збігатися з оригінальною назвою бренду. Якщо ви помітили переставлені місцями, зайві або відсутні літери, то перед вами підробка. Перевірте, щоб на упаковці обов'язково була вказана дата виготовлення, термін придатності і склад духів.
3
Вивчіть штрих-код. У духів, вироблених у Франції, він буде починатися з цифри 3. Під ним ви побачите номер, що складається з цифр і букв, який повинен збігатися з шифром, нанесеним на флакон.
4
Огляньте флакон. У справжніх французьких духів він буде зроблений з чистого і прозорого скла, що не має ніяких помутнінь і нерівностей. Кришка ні в якому разі не повинна бути зроблена з металу - це явна ознака підробки, так як через зіткнення з цим матеріалом духи псуються. Крім того, оригінальний флакон завжди добре закріплений на підставці.
5
Подивіться на самі духи. Рідина повинна бути прозорою, не має осаду. Колір оригінальних парфумів варіюється від темно-жовтого до палевого, але ніколи не буде занадто яскравим і неприродним.
6
Зверніть увагу на ціну. Якісні французькі духи коштують досить дорого. Купувати парфуми найкраще в спеціалізованих магазинах. Там відсоток підробок набагато нижче, ніж на ринках або в відділах косметики.
7
Подивіться на пробник. Якщо він зроблений у вигляді олівця, то перед вами точно підробка. Оригінальні пробники являють собою точну мініатюру флакона.
8
Для перевірки стійкості аромату нанесіть краплю парфумів на зап'ясті. Справжні парфуми будуть мати сильний, концентрований запах, а через 15 хвилин ви зможете відчути всю тонкість аромату. Аромат підроблених парфумів за цей час сильно ослабне або зовсім випарується. Оригінальні парфуми тримаються від 18 до 48 годин.