Як підключити другий екран.

Можливості сучасних комп'ютерів дозволяють підключати до цих пристроїв більше одного дисплея. Зазвичай кількість додаткових екранів обмежена тільки числом каналів, призначених для передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Почніть з вибору другого дисплея. В даному випадку можна використовувати не тільки комп'ютерний монітор, а й рідкокристалічний або плазмовий телевізор. Ці пристрої здатні видавати високу якість зображення, що важливо для багатьох користувачів. Відеоадаптери комп'ютерів, як правило, наділені портами, призначеними для передачі аналогового і цифрового сигналу. Підберіть дисплей, що володіє потрібним портом прийому відеосигналу.
2
Знайдіть відповідний кабель, що дозволяє з'єднати відеокарту комп'ютера з обраним дисплеєм. Можна підключати додаткові перехідники, що здійснюють зв'язок між різними портами. Пам'ятайте про те, що подібні пристрої знижують якість зображення, тому від їх використання краще відмовитися, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Виконайте з'єднання системного блоку з обраним дисплеєм.
3
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення його завантаження. Найімовірніше, другий дисплей автоматично визначиться системою. Якщо цього не сталося, то відкрийте меню «Підключення до зовнішнього дисплею». Воно розташоване в меню «Оформлення та персоналізація». Натисніть кнопку «Знайти», розташовану біля графічного зображення використовуваного дисплея. Після визначення другого екрану виконайте настройку спільної роботи обох моніторів.
4
Вкажіть дисплей, на якому спочатку будуть відкриватися запущені програми. Виділіть його графічне зображення та активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Якщо ви хочете використовувати ваші монітори для синхронної роботи з різними додатками, то виберіть параметр «Розширити екран». Дана схема спільної роботи дисплеїв дозволить вам одночасно запускати кілька повноекранних додатків, забезпечуючи більш зручну роботу з ними.