Як підключитися до робочого столу в локальній мережі. локальне підключення до робочого сталі.

Завдання підключення локального комп'ютера до віддаленого робочого столу є стандартною для операційної системи Microsoft Windows і вирішується засобами самої системи. Використання додаткового програмного забезпечення не вимагається.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Комп'ютер» кліком правої кнопки миші на віддаленому комп'ютері.
2
Вкажіть пункт «Властивості» і виберіть вкладку «Віддалене використання» діалогового вікна.
3
Застосуйте прапорець на полі «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера» та натисніть кнопку «Так» у вікні запиту для підтвердження застосування обраних змін.
4
Скористайтеся кнопкою «Вибрати віддалених користувачів» для перегляду списку і вкажіть необхідних користувачів натисканням кнопки «Додати».
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору, повторіть натискання кнопки OK для виконання команди і ще раз натисніть ту ж кнопку для підтвердження застосування обраних змін.
6
Вставте диск Windows в дисковод локального комп'ютера і вкажіть команду «Виконання інших завдань» після появи вітання.
7
Використовуйте пункт «Установка віддаленого керування робочим столом» (при необхідності) або натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть за адресою \ Програми \ Стандартні \ Зв'язок \ Підключення до віддаленого робочого столу (якщо служба вже встановлена) для здійснення запуску сервісу .
8
Виконайте вхід в систему на локальному комп'ютері і переконайтеся в тому, що комп'ютер підключений до локальної мережі або інтернету.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми».
10
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть пункт «Зв'язок».
11
Перейдіть в вузол «Підключення до віддаленого робочого столу» і виберіть команду «Параметри».
12
Оберіть підлягає підключенню комп'ютер в списку і вкажіть дані імені користувача, пароля та імені домена (при необхідності) у відповідних полях вікна програми.
13
Натисніть кнопку «Підключити» для підтвердження виконання команди і вкажіть пароль обраної для підключення облікового запису у вікні, «Вхід у Windows».