Як привітати жінку з Новим Роком.

Хто, як не жінки, найбільше люблять подарунки та оригінальні привітання! Особливо якщо справа стосується такого чарівного свята, як Новий рік. Адже саме в головну ніч року загадують бажання і вірять, що життя змінюється на краще. Тому таке свято - найкращий спосіб показати жінці, наскільки вона дорога і важлива для оточуючих. А зробити це можна за допомогою привітання. Але не банального.
Інструкція
1
Зробіть самі листівку. Її краса полягатиме в її неповторності. А для жінки завжди найважливіше - це знати, що вона неповторна, і все, що її оточує, теж є тільки у неї. Тому з душею зроблене привітання вона обов'язково відзначить. Для виконання такої листівки вам знадобляться знайдені ягоди з дерев (наприклад, горобина) і засохлі гілочки трави (їх легко можна перетворити в оригінальна прикраса). Також корисними при створенні подібного шедевра можуть виявитися різні намистинки, стразінкі, гудзики, стрічки та інші прикраси. Продумайте аплікацію і приступайте. А всередині обов'язково напишіть поздоровлення. Якщо зможете самі скласти вірші, то це буде взагалі безпрограшний варіант.
2
Якщо подарунок хоче зробити чоловік для коханої жінки, то можна покреатівіть. Для цього потрібно скачати сніговика у дворі коханої, а навколо нього або фарбою з балончика на снігу, або пелюстками (але тільки якщо погода не вітряна) написати привітання. Такий подарунок точно буде гідно оцінений.
3
Привітати жінку можна і серенадою. Якщо зробити це ввечері, біля нарядженою ялинки, та ще й з почуттям, то жодна жінка не встоїть перед таким поздоровленням. А якщо пісня буде ще й власного твору, то це взагалі межа мрій.
4
Якщо ж привітати хочуть один одного колеги, то необов'язково оброблятися звичайним стандартним набором: гель для душу, мило і т.д. Можна подарувати жінці подарунковий сертифікат, квитки в театр та ін.
5
Інтернет вам в допомогу в справі поздоровлення прекрасної половини людства. Якщо ви програміст, ваше завдання в рази спрощується. Адже ви зможете самостійно придумати і розробити спеціальну вітальну програму (тут ваша фантазія не обмежена), а після відправити її адресату. Це буде виглядати куди цікавіше, ніж звичайні листівки, відправлені по електронній пошті.
6
У деяких випадках найкращим подарунком і привітанням для жінки буде той факт, що ви усунете її від приготування святкового столу і все зробите самі. Це покаже дамі, що ви про неї дбаєте, цінуєте її почуття і готові розділити з нею весь тягар домашніх обов'язків.
Корисна порада
Як би ви не збиралися привітати жінку, головне, щоб подарунок був з душею. Тільки тоді він принесе радість і змусить згадувати себе ще довгі-довгі роки.