Як відрізнити хутро норки.

Збираючись купити хутряний виріб, ми ризикуємо бути обдуреними і придбати підробку. Буває, що найменш цінне хутро видають за дорожчий, адже сучасні технології з вироблення шкурок сильно зробили крок вперед. Особливо часто підробляють норку.
Інструкція
1
Щоб уникнути обману при купівлі хутряного виробу, звертайтеся до продавців, які торгують на ринку даним товаром не перший рік і, що зуміли себе зарекомендувати, будь то магазин, чи підприємець. Вони ж зможуть дати професійні рекомендації.
2
Ретельно розгляньте виріб. Недобросовісні продавці за норку з успіхом здатні видати бабака або фарбованого кролика. Відрізнити хутро норки можна на дотик: він порівняно жорсткий, пружний, майже відразу ж прагне прийняти колишню форму і не може бути колючим. У нього добре виділений щільний, рівний, підшерсток і над ним - як би голчастий остевой волосся рівної довжини. Хутро бабака і кролика занадто м'який, а остевиє волоски разновеликие.
3
Пам'ятайте, що сучасні технології здатні піддавати хутро «перукарським процедурам. Носкість хутра норки визначається ламкістю ості. Її можуть стригти, щипати. Сенс цих процедур - зовсім видалити ость, або зрівняти остевой волосся з подпушью.
4
В цьому випадку проведіть долонею по хутрі проти шерсті. Повинно відчуватися легке поколювання від підстрижених остьових волосків.
5
Щоб відрізнити хутро норки від фарбованої підробки, вивчіть його з вивороту, шкіра повинна залишатися білою або кремовою, не мати ніяких слідів фарби.
6
Майте на увазі, що шкурка справжньої норки завжди блискуча і якщо вона не піддавалася фарбуванню, на ній зустрічаються рідкісні поодинокі білі волоски, які не псують її виду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BHYtDbjCgDk
Корисна порада
Залишайтеся уважними при купівлі, і ви уникнете розчарування, а куплена річ буде довго радувати вас. Адже цінність хутра норки полягає в його зносостійкості. Він з успіхом може носитися до десяти сезонів. За еталон стійкості меховщики приймають хутро видри і прирівнюють його до 100%. Хутро норки має рівень стійкості 70%, при цьому вироби з нього відрізняються дивовижною витонченістю.