Як прибрати шрам після кесарева. прибрати рубці лазером після кесарів відео.

Кесарів розтин - хірургічна операція, при якій плід витягується через розріз в матці і в тканинах черевної стінки, при цьому розріз може бути виконаний як горизонтальний, так і вертикальний. Народження дитини, безумовно, диво. Але операція є операція, після неї залишається шрам, і не завжди він виглядає естетично. Через кілька місяців після пологів виникає питання: як прибрати шрам після кесарева розтину.
Інструкція
1
Можна вважати везінням, якщо лікар, накладали шов, подбав про те, щоб він був акуратним. Залежно від особливостей організму, через 8-12 місяців шов сполотніє і стане практично непомітним, особливо якщо розташовується він по горизонталі над лобкової областю, а процеси регенерації йдуть досить активно і без непотрібних ускладнень. Але щастить не завжди і не всім.
2
Шрами після кесаревого розтину, як і будь-які інші шрами після операцій, повністю ніколи не заберуться, але їх можна зробити менш помітними, практично нерозрізненними. На сьогоднішній день клініки естетичної хірургії досить успішно допомагають позбутися рубцевої тканини в місцях заживших хірургічних порізів за допомогою лазера.
3
Проконсультуйтеся з лікарем перед тим як приступити до усунення наслідків кесаревого розтину - між операцією і процедурами повинно пройти як мінімум кілька місяців, точніше сказати неможливо, адже організм кожної жінки індивідуальний. Крім того, за один сеанс шрам видалити неможливо. Для досягнення результату потрібно кілька процедур.
4
Спочатку лазером впливають безпосередньо на рубцеву тканину, як би випаровуючи її шар за шаром, шов стає менш щільним. На другому етапі також застосовують лазер, але впливають вже на тканини навколо рубця. При лазерної коагуляції судин, що живлять рубець, здорова тканина навколо шва активно росте, а сам рубець при цьому не розвивається.
5
Такий метод корекції дозволяє домогтися видимих результатів безболісним шляхом і практично не має протипоказань. Період реабілітації після процедур може тривати до тижня. В цей період накладаються певні обмеження, тому необхідно дотримуватися розпорядження лікаря.
6
У косметологічних салонах рубці після кесаревого розтину частіше видаляють шляхом механічного або хімічного пілінгу. В деяких випадках ці процедури можуть привести до зворотного результату - шов від кесаревого розтину стане більш замінений, а в тканинах навколо рубця почнеться гиперпигментация. Все залежить від вживаного устаткування і складів.
7
Процедури в косметологічних салонах і клініках естетичної хірургії - останній крок у позбавленні від шрамів після кесаревого розтину. Подбайте про те, щоб звести до мінімуму саму можливість грубого рубцювання тканини. В період загоєння шраму використовуйте мазі, що перешкоджають утворенню келоїдних рубців і сприяючі швидкій регенерації тканин.