Як відкрити хлібний кіоск. замовлення хліба в києві на торгових точках.

Хлібний кіоск у спальному районі міста або просто в будь-якому місці з високою прохідністю може стати відмінним видом бізнесу для починаючого підприємця - роблячи ставку на високий оборот, можна з часом домагатися все більш вигідних умов співпраці з постачальниками, хлібозаводами і міні- пекарнями.
Вам знадобиться
  • - дозвіл кількох відділів місцевої адміністрації;
  • - стаціонарний кіоск, новий або бувший у вжитку;
  • - торгове обладнання (стелажі, дерев'яні лотки, касовий апарат);
  • - домовленість з декількома постачальниками хлібобулочних виробів;
  • - продавець-реалізатор (один або два змінних).
Інструкція
1
З'ясуйте в місцевій адміністрації, перш ніж починати підбирати місце для ларька, де за існуючими правилами можна розташувати торгову точку в принципі. У деяких містах вибір місць для кіосків і ларьків дуже сильно обмежений і виходити доводиться не зі своїх бажань, а з вимог адміністрації міста. Вибравши вже конкретне місце, узгодьте його з відділом архітектури та містобудування і отримайте дозвіл відділу торгівлі.
2
Оцініть пропозиції фірм, що виготовляють у вашому місті або його околицях стаціонарні торгові кіоски. Якщо є можливість замовити новий кіоск - зробіть це, якщо грошей не вистачає, домовтеся про придбання вже колишнього у вживанні ларька з господарем, ліквідовують свою торгову точку. Витрати на демонтаж і транспортування кіоску в останньому випадку доведеться, швидше за все, взяти на себе вам.
3
Обладнайте кіоск всім необхідним, а саме найпростішим торговельним обладнанням (декількома стелажами і дерев'яними лотками), а також протипожежною сигналізацією. Придбайте касовий апарат, зареєструйте його в податковій (якщо статус індивідуального підприємця ви вже маєте), укладіть договір на обслуговування касового апарату. Готову до роботи торгову точку у вас повинні прийняти співробітники дозвільних органів - пожежної інспекції та Росспоживнагляду.
4
Зберіть базу всіх можливих постачальників хлібобулочних і кондитерських виробів (ними можна доповнити асортимент) в своєму регіоні. Враховуйте, що багато виробників не працюють з роздрібними точками безпосередньо, а збувають хліб оптовим фірмам, які самі розвозять товар по точкам. Працювати з оптовиками вам буде зручніше - хоча вони роблять на товар додаткову націнку, організовувати доставку хліба з заводу або з пекарні вам не доведеться, а це суттєво полегшить ваше життя.
5
Знайдіть надійного у всіх відносинах реалізатора, бажано отримавши якісь рекомендації від минулих його наймачів. Чесний і ввічливий продавець - запорука процвітання і благополуччя вашої торгової точки, краще змінити десять реалізаторів і знайти гідного, ніж постійно нести збитки від несумлінного виконання своїх обов'язків першим-ліпшим.
Корисна порада
Налагодивши роботу однієї точки з продажу хліба, беріться організовувати другий, а потім і третій - це допоможе мінімалізувати ризики і отримувати все зростаючу прибуток.