Як знайти добре оплачувану роботу.

Причиною невдоволення зарплатою стають зростаючі потреби, та й темпи інфляції підстьобують до постійного збільшення доходів. І тоді постає питання про зміну роботи, причому з більш високим рівнем оплати. Як знайти добре оплачувану роботу?
Інструкція
1
В першу чергу прорахуйте, наскільки виросли ваші потреби і яке цифрове вираз «добре оплачуваної роботи». Для цього зіставте всі витрати з щомісячними доходами і розрахуйте необхідну суму приросту.
2
Далі проаналізуйте пропозиції на ринку праці. Можливо, ваш труд на нинішньому місці не так вже й низько оцінюється. В цьому випадку важко буде знайти більш прибуткове місце, доведеться запастися терпінням і витратити час на пошуки. А може скластися так, що взагалі доведеться змінити спеціальність або підвищувати кваліфікацію за нинішньої професії.
3
У випадку якщо ви вперше стикаєтеся з пошуком роботи, розмір зарплати не є головним критерієм на початку кар'єри. В даному випадку пріоритетом буде престиж компанії і можливість отримати на перших порах практичні навички зі своєї спеціальності. Тому вибирайте роботу саме в таких організаціях.
4
Де краще шукати добре оплачувану роботу? На сьогоднішній день джерел більш ніж достатньо. Це біржа праці, біжучий рядок на місцевому каналі телебачення, оголошення в газетах. Проте скрізь є нюанси. На біржі праці навряд чи вам запропонують високоприбуткове місце роботи, сюди відправляють заявки на вакансії ті організації, які не можуть самі знайти співробітників. Як правило - це муніципальні бюджетні організації. Безоглядно довіряти місцевим газетам і телебаченню також не поспішайте, погоджуйтеся тільки в тому випадку, якщо ви особисто або через знайомих знаєте про даний роботодавця.
5
Інша справа - перевірені інтернет-сайти, що спеціалізуються на пропозиціях про роботу і підборі персоналу. Наприклад, такі як Head Hunter і Super Job. Тут ви гарантовано знайдете масу пропозицій про роботу, або розмістіть своє резюме для перегляду потенційним роботодавцям. При цьому заощадите масу часу на пошуки нової роботи.
6
Отже - ви знайшли кілька пропозицій, відповідних вашим запитам і кваліфікації. Не поспішайте з вибором, спочатку вивчіть свого потенційного роботодавця. Інформацію можна знайти в пресі, в інтернеті або дізнатися від знайомих. Адже крім обіцянок, які ви отримаєте, потрібно ще заручитися гарантією їх виконання. Найнадійнішим способом отримувати належну вам зарплату є письмове зобов'язання роботодавця, а саме - трудовий контракт.