Як зробити годівницю для птахів з паперу. Як зробити годівницю для птахів своїми руками.

Настали холоди, пора подумати про птахів. Адже у люті морози їм значно складніше знайти собі корм. Зробити дерев'яну годівницю не кожен зможе. Набагато простіше виготовити її зі звичайних картонних коробок.
Вам знадобиться
  • два пакети з-під соку, шнурок або мотузка, дві трубочки для коктейлю, ножиці.
Інструкція
1
Найпростіша годівниця вийде з пакетів для молока або соку. Візьміть такий пакет, намалюйте олівцем з одного боку віконце - вічко. Додайте його на висоті 1.5-2 см від нижнього краю, щоб корм не висипався. Акуратно виріжте ножицями. Розмір отвору повинен бути таким, щоб синички могли не тільки клювати, чіпляючись ніжками за утворився бордюр внизу коробки, але і залітати всередину. Можна навіть зробити два віконця в бічних стінках. Тепер приробити мотузку, щоб можна було повісити годівницю на гілку. Для цього відріжте мотузку довжиною 40 см, протягніть її у верхній частині пакета, а кінці зв'яжіть. Годівниця готова, можна вішати на гілку.
2
Для таких годівниць підійдуть будь картонні ящики, різні за формою і розміром. Підбирайте барвисті, вони будуть привертати увагу птахів. Оригінально виглядають на зимових деревах пакети з-під вівсяних пластівців, дитячого харчування, мюслів. Не використовуйте тільки картонки з-під пральних порошків та інших хімічних матеріалів.
3
Більш складний, але надійний варіант можна спорудити з двох пакетів для соку. Візьміть один літровий пакет, виріжте в його лицьовій стороні отвір, відступивши від краю по 2 см. Це буде днище годівниці. Потім полуторалітровий пакет розріжте вздовж по дну і вузьким краях, залишаючи цілим його верх. Тепер прикладіть цю конструкцію розрізаними сторонами до днища, у вигляді даху. Позначте місця з'єднання. Проріжте в них дірочки. Для з'єднання можна використовувати звичайні трубочки для коктейлів. Акуратно протягніть їх в отвори. Вийшла пірамідка з дном і боковушках, які сходяться у вигляді даху.
4
Вгорі протягніть будь шнурок, зв'яжіть його кінці. Можете вибирати місце на гілці для нової годівниці. Така модель не дасть корму розсипатися навіть при сильному вітрі. А її розгойдування відлякає горобців, але приверне синичок. Для корму найкраще використовувати дрібні сирі насіння, пшоно або будь-які крупи, крихти хліба. Щоразу приїжджаючи на дачу, не забувайте насипати корм в годівницю. Такі годівниці можна повісити і у дворі будинку. Сусідські дітлахи із задоволенням будуть підсипати в них крихти.