Як розкроїти халат.

Розкроїти банний халат зуміє навіть дитина. Східне походження цього одягу проявляється в простоті крою та практичності фасону. Ця модель не вимагає підгонки по фігурі, не потрібна навіть застібка, так як халат із запахом утримується поясом.
Вам знадобиться
  • - два великих махрових або вафельних рушники;
  • - одне невелике махровий або вафельний рушник;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - булавки;
  • - мілкий;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Виміряйте відстань від плеча до плеча і окружність шиї. Це єдині місця, де халат повинен відповідати вашим індивідуальними розмірами. Виміряйте відстань від плеча до талії, щоб знати, де прикріпити шлейки для пояса.
2
Покладіть один рушник лицьовою стороною вгору, на нього накладіть другий, такого ж розміру, лицьовою стороною вниз. Відзначте середину верхнього краю.
3
Приколіть булавки зліва і праворуч від центру верхнього краю відповідно до виміряної окружністю шиї, плюс по 2,5 см з кожного боку. Приколіть булавки праворуч і ліворуч від центру відповідно до відстані від плеча до плеча, плюс 2,5 см з кожного боку.
4
Позначте крейдою центр рушники, намалюйте V-подібний виріз від шпильок, які відзначають охоплення шиї, до центральної точки і від цієї точки вниз - пряму лінію до нижнього краю.
5
Виріжте V-подібний виріз спереду і розріжте верхнє полотнище до кінця по прокресленою лінії. Зшийте верхні плечові шви. Відміряйте від «плечових» шпильок по 30 см вниз з кожного боку, відмітьте ці точки і прокреслите від них дві прямі лінії до нижнього краю.
6
Відміряйте також по 30 см від лівого і правого верхнього кута і прокреслите прямі лінії до з'єднання з раніше отриманими точками. З'єднайте нижню і верхню полотнище по отриманими лініях зліва і праворуч від країв халата до нижнього краю, зріжте зайву тканину.
7
Підверніть і обробіть виріз горловини і поли халата, а також краї рукавів. Виріжте з третього рушники стрічку шириною 15 см і довжиною 105 см для пояса. Виріжте дві стрічки шириною 5 см і довжиною 12,5 см для шлеек.
8
Складіть стрічку для пояса навпіл уздовж довжини лицьовими сторонами всередину, закріпіть шпильками зрізи з трьох сторін, прострочіть по одній з коротких сторін і довгою, другу коротку сторону зашейте вручну. Так само обробіть шлейки. Пришийте шлейки з двох сторін на бічні шви в тому місці, де відзначена талія.