Як пофарбувати шкіряне взуття.

Дуже часто шкіряне взуття після тривалого використання втрачає свій первісний вигляд. Колір стає тьмяним і непривабливим. Оновити потерту взуття можна, якщо пофарбувати шкіру. Тільки не варто експериментувати з різними відтінками, так як підсумковий результат може неприємно вас здивувати. Найоптимальніший варіант - фарбування в натуральний колір виробу.
Інструкція
1
Для початку підготуйте ваше взуття до фарбування. Для цього зробіть чистку шкіряного виробу. Видаліть всі жирні плями і пилові забруднення. Дану процедуру можна виконати самостійно. Для цього вам потрібно: господарське мило і склянку теплої води. Мило розведіть у теплій воді і ретельно промийте даними розчином поверхню обуві.Старайтесь не пропустити жодну складочку. Також для чищення шкіряних виробів продаються спеціальні засоби для чищення. Придбати їх можна в спеціалізованому магазині.
2
Після очищення взуття, просушіть її. Пам'ятайте: шкіряні вироби можна сушити на спекотному сонці і біля батареї, так як вона не любить швидкої сушки. В даному випадку вона стане більш жорсткою і грубою. Прослідкуйте, щоб взуття повністю просохла, навіть в місцях швів.
3
Підберіть спеціальну фарбу для шкіряних виробів. Зверніть особливу увагу на рівень її стійкості. Отриманий результат повинен радувати вас не один рік. Перевагу віддавайте рідким фарбам, які виготовлені на водяній основі. Вони практично позбавлені неприємного запаху, швидко сохнуть і рівномірно розподіляються по поверхні. До того ж, така фарба легка у використанні.
4
Фарбування. Дану процедуру краще проводити на підлозі, постеливши заздалегідь непотрібні газети в кілька шарів. Забарвлювати найзручніше звичайної кухонної губкою. Для цього нанесіть на неї трохи фарби і акуратно втирайте у взуття круговими рухами. Шар робіть тонкий. Обробляти починайте від носа вироби до п'яті, фарбуючи невеликими поверхнями. Особливу увагу приділіть швах, оскільки саме в цих місцях часто залишаються погано забарвлені ділянки.
5
Після фарбування залиште взуття на 12-15 годин до повної сушки вироби. Після цього протріть її вологою ганчірочкою. Ваша взуття готова до експлуатації!
Якщо колір ваших черевик став тьмяним, ви можете оновити улюблену взуття. Для цього треба її пофарбувати, і зробити це можна самостійно. Ваші улюблені черевички знову стануть яскравими і привабливими. Це дуже просто, треба лише підібрати гарну фарбу. Краще, якщо вона буде відповідати споконвічного тону черевик.
Вам знадобиться
  • - щітка;
  • - мильний розчин;
  • - крем для взуття;
  • - фарба для взуття.
Інструкція
1
Підготуйте черевики до процедури забарвлення. Якщо взуття шкіряне, ретельно очистіть її за допомогою мильного розчину. Проведіть видалення всіх видимих плям і забруднень. Промивайте розчином всю поверхню, особливо складки і декоративні елементи. При бажанні ви можете використовувати засоби для чищення шкіряного взуття, які продаються у взуттєвих магазинах. Якщо черевики замшеві, то їх поверхня обробляється за допомогою спеціальної щіточки для замші, яка має ворсисту щетину або гумові зубчики.
2
Після того як взуття очищена, її слід просушити. Ніколи не сушіть черевики під променями сонця або у радіатора опалення. Вони повинні висохнути при кімнатній температурі. Слідкуйте, щоб взуття добре просохла.
3
Купуйте спеціальну фарбу для вашого виду взуття. Особливу увагу приділіть стійкості фарби. Для шкіряних черевиків найкраще підійдуть рідкі фарби, виготовлені на водній основі, так як вони не пахнуть, мають хорошу швидкість висихання і добре лягають. Для замшевих черевиків вибирайте фарбу-спрей в балончику.
4
Перед фарбуванням постеліть на підлогу папір або газету. Візьміть кухонну губку, нанесіть на неї фарбу і починайте втирати в шкіру черевиків. Робіть кругові рухи. Шар повинен бути тонким. Фарбуйте у напрямку від носа черевика до п'яти. Ретельно обробляйте шви. На замшеве взуття фарбу треба наносити акуратно, стежачи за рівномірністю шару. Утримуйте балончик з фарбою на однаковій відстані до черевика. Краще нанести два шари фарби: другий робіть тільки після повного висихання першого. Якщо знадобиться, наносите фарбу до отримання бажаного ефекту.
5
Після фарбування ваші черевики повинні постояти близько 14-15 годин. Взуття має повністю висохнути. Шкіряні черевики протріть ганчірочкою з прозорим кремом для взуття. Замшеві - почистіть спеціальною щіточкою. Можна надягати черевики і йти гуляти.