Що таке інвестування.

Інвестування - це приміщення свого капіталу в активи з метою його збільшення та отримання в подальшому прибутку у вигляді пасивного доходу. У цьому визначенні є кілька важливих моментів, з якими необхідно розібратися.
Інструкція
1
Для успішного інвестування визначитеся з активами. Це майнові та інтелектуальні цінності, об'єкти галузей економіки, підприємства та фінансові ринки. У відношенні до активів інвестор відрізняється від бізнесмена, так як не бере безпосередньо в процесі створення капіталу. Тобто він не працює з активами, а володіє, управляє ними і отримує свій пасивний дохід. З цього деякі роблять неправильний висновок, що інвестор повинен бути дуже багатою людиною. Це не так. Можна відкладати всього лише 10 $ в місяць, але робити це постійно і довго, тому що інвестування - це здебільшого довгострокове капіталовкладення.
2
Також необхідно знати, що існує три головних параметра в процесі інвестування. Це термін, відсоткова ставка, під яку інвестується капітал і сума, яку постійно щомісяця інвестор вкладає. Виникає наступне питання: куди інвестор може вкласти свої гроші?
3
Інвестиційні інструменти - це те, у що ми можемо вкласти свої гроші, вони можуть бути різними: - Банківський депозит - найпростіший і найдоступніший вид інвестицій, відомий всім. - Нерухомість, яка в Росії в останнє десятиліття дорожчає. - Менш відомий інструмент інвестування - ПІФи (пайові інвестиційні фонди). В даному випадку потрібно вибрати надійний фонд, який показує протягом декількох років непогану прибутковість. - Хедж-фонди - це фонди колективних інвестицій, більш надійні та прибуткові, ніж ПІФи, але в Росії поки в зародковому стані. Тому тут доведеться працювати через посередника - фонд хедж-фондів. - Дорогоцінні метали - один з найбільш надійних способів вкладення грошей. Маються на увазі не золоті каблучки і ланцюжки з магазину, а рахунки, на яких розміщуються віртуальні грами придбаного нами золота. - Довірче управління - це передача грошових коштів в управління трейдерам, які працюють на FOREX. Кожен з інвестиційних інструментів по- своєму цікавий, про кожного можна розповідати довго і докладно. Наше завдання полягало в тому, щоб дати визначення широко поширеній терміну і зрозуміти, чи може стати інвестором звичайний громадянин Росії із середніми доходами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FhGmdnVRd2c