Як зробити саморобку для Нового року.

Перед новорічними святами починається приємна суєта, пов'язана з придбанням подарунків і прикрасою будинку, тому питання про те, як зробити новорічну саморобку, стає як ніколи актуальним. Це заняття об'єднує самих маленьких і дорослих членів сім'ї, даючи можливість цікаво і з користю провести час.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Незважаючи на різноманіття ялинкових іграшок, жодна з них не виглядає так мило, як зроблена своїми руками. Щоб створити маленьку копію новорічної ялинки, візьміть аркуш паперу і поверніть його конусом, краї склейте, а нижню частину обріжте так, щоб вона була рівною. У цьому випадку конус за формою нагадуватиме ковпак. Розмір заготовки залежить лише від смакових уподобань, але занадто велику саморобку робити не варто, інакше вона буде виглядати на гілках сосни занадто громіздко.
2
Потім наріжте з кольорового паперу смужки однакової ширини і довжини, які будуть виконувати функцію голок. Кожну смужку складіть петелькой і склейте два кінця, але не згинайте навпіл. Чим дрібніше і коротше петельки, тим цікавіше буде виглядати саморобка. Оптимальна довжина смужки - 10 см, ширина - 1 см. Якщо смужки будуть занадто вузькі, то їх не дуже зручно буде клеїти. Можна використовувати заготовки одного кольору або ж чергувати кілька відтінків. Більш традиційно виглядає ялинка з кольорового паперу зеленого кольору, але падлюка на Новий рік можуть бути і більш оригінальними: блакитна або срібляста ялина виглядає не менш ефектно.
3
Скріпіть кінці смужок клеєм. Якщо кольоровий папір одностороння, то її яскрава сторона повинна бути зовні. Приклейте смужки послідовно один до одного, починаючи з нижньої частини конуса. Вільна частина петельки залишатиметься внизу, а верхня частина смужки перекриється наступним шаром петельок. Висота останнього шару паперових голок обрізається відповідно до розміру конуса.
4
Прикрасьте верхівку ялинки мішурою або дощиком, який також приклеюється. В якості прикрас підійдуть сніжинки, вирізані з білого або кольорового паперу. Якщо планується використовувати саморобку в якості ялинкової іграшки, то проколіть верхівку голкою і протягніть через отвір нитку, зав'язавши її повітряної петлею. Іграшка досить стійка, так що її можна просто поставити.