Як зашити дірку на джинсах. Як прибрати на джинсах дірку на швейній машині відео.

Потертості і дірки на джинсах хороші при певних умовах, якщо це тренд сезону. У всіх інших випадках діри на джинсах - це недоречна неохайність. Особливо якщо вони з'явилися на тканини між ніг в результаті постійного тертя. Однак викидати такі джинси зарано, їх можна відреставрувати.
Вам знадобиться
  • Шматочки джинсової тканини на латку, нитки, голка, швейна машинка або оверлок
Інструкція
1
Знайдіть в будинку шматочки джинсової тканини, яка могла залишитися після того, як ви укорочували джинси. А, можливо, у вашій шафі лежать старі джинси, які ви колись також не захотіли викинути. Тепер настав їхній час - вони можуть стати в нагоді на латки (якщо, звичайно, фактура і колір схожі з реставруються джинсами).
2
Розкладіть джинси на столі так, щоб дірка добре була видна, і намітьте контур розміром трохи більше, ніж сама дірка (можна крейдою або на око). З шматочка джинсової тканини виріжте латочку відповідно до наміченого розміром і обмітайте її вручну або на оверлок.
3
Прикладіть латку лицьовою стороною до виворітної сторони джинсів в місці діри. Тобто крізь дірку повинна бути видна лицьова сторона латки. Зафіксуйте латку. Для цього пристрочите її вручну великими стібками. Варіант: сколіть латку з джинсами голками.
4
Тепер, коли латка зафіксована, можете приступати до її міцному пришивання. На швейній машинці, а краще на оверлок (можна рядком зигзаг) пришийте латочку до джинсів. Джинси на цьому етапі повинні бути вивернутими навиворіт, тобто лицьова сторона знаходиться внизу, а перед вашими очима - виворіт штанів і виворіт латки.
5
Виверніть джинси. Після того як латка міцно пришита, середньої рядком (або рядком вперед-назад) прострачивается ділянки, де краю дірки сходяться з латкою. Тобто пришивайте латку до країв дірки з лицьового боку джинсів.
Корисна порада
Якщо поруч з дірою знаходяться потерті місця, загрозливі ось-ось порватися, вирізуйте латочку такого розміру, щоб вона «захопила» і цю область теж. І після того як відреставрована діра (тобто її краю міцно прістрочени до латки), пройдіться рядком «вперед-назад» по цих застарілим ділянкам. Тоді улюблені джинси прослужать вам ще довше.