Як вивчити неправильні дієслова.

Для багатьох вивчають англійську мову завжди було великою проблемою вивчити неправильні дієслова. Найпоширеніших всього 138. Як же ефективно освоїти таку кількість дієслів і навчитися їх вживати?
Вам знадобиться
  • - Інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - папір;
  • - зошит;
  • - перевіряючий.
Інструкція
1
Зробіть собі роздруківку дієслів на аркуш формату А4. Зайдіть на сайт audio-class.ru/i-verbs.html і скопіюйте в документ Word весь список дієслів. Даний ресурс зручний тим, що в таблиці відразу представлений переклад. Найчастіше, багато посібники його не дають. Вклейте собі цей список в зошит або просто покладіть лист в прозорий файл. Перед тим, як вчити дієслова, добре прочитайте кожну форму і переконайтеся в тому, що вимова правильне. Для цього клікніть по посиланню lingvopro.abbyyonline.com/en, впишіть форму дієслова і натисніть на значок «вимовити». Підпишіть зверху транскрипцію, щоб не забути грамотне вимова.
2
Вчіть по 5 дієслів кожен день. Найефективніший спосіб освоєння матеріалу - розділити його на невеликі частини. Візьміть п'ять дієслів зверху, підведіть під ними риску олівцем і добре прочитайте всі форми. Запам'ятайте вимова кожної з них на слух. Потім вже дивіться тільки на початкову форму і вимовляєте дві решта. Це метод самоконтролю, який вам дозволить швидко освоїти неправильні дієслова. Робіть дану техніку протягом усього дня, кілька разів повертаючись до списку. Прогрес не змусить себе чекати!
3
Складайте пропозиції і словосполучення з кожним неправильним дієсловом. Для закріплення пройденого матеріалу, пишіть в зошиті або вимовляєте усно невеликі висловлювання, вживаючи вивчені форми. Для цього вам потрібно паралельно проходити часи групи Past (минулий) і Perfect (досконале). Дані завдання ви можете знайти на сайті perfect-english-grammar.com в розділі "Tenses". Намагайтеся писати пропозиції про себе і своїх друзів. Так буде швидше проходити процес запам'ятовування.
4
Попросіть друга або вчителя перевірити переклад і форми вчинених дієслів. Раз в тиждень і в кінці місяця влаштовуйте тестування пройденого матеріалу. Нехай вас попитає людина, яка володіє мовою. Найкращий варіант - перевіряючий називає російський еквівалент неправильного дієслова. Потім ви правильно вимовляєте всі три форми і говорите усно три пропозиції, використовуючи кожну з них. В цьому випадку, на всі освоєння дієслів у вас піде не більше кількох тижнів!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uYtBO1LexPw