Як заправити на швейній машинці човник. singer 257 Як заправляти верхню нитку.

Перед початком роботи на швейній машинці необхідно правильно заправити верхню і нижню нитку, відрегулювати натяг ниток, встановити розмір кроку і тип строчки. Одним з важливих дій в цьому алгоритмі є заправка човника.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка;
  • - шпулька;
  • - нитки;
  • - шпульний ковпачок.
Інструкція
1
Вертикальний човник більш звичний, він використовується в промислових і недорогих побутових машинках. Щоб заправити на швейній машинці човник, потрібно намотати нитку на шпульку. Для цього проведіть нитку через намотувальний механізм, просмикніть нитку в отвір шпульці, зробіть кілька оборотів вручну і встановіть шпульку на стрижень. Перемкніть пристрій в режим намотування нитки і включіть швейну машинку.
2
шпульку з намотаною ниткою вставте в металевий шпульний ковпачок так, щоб нитка в ньому йшла за годинниковою стрілкою. Простягніть нитку в проріз ковпачка, потім проведіть її під пластинчасті пружину і виведіть в вушко, витягніть кінець нитки довжиною 10 см.
3
Якщо потрібно посилити чи послабити натяг нижньої нитки, поверніть за допомогою викрутки гвинтик на шпульно ковпачку і перевірте натягнення нитки. Вона не повинна йти занадто вільно, не допускається і занадто туге витягування нитки, інакше вона буде рватися під час шиття.
4
Вставте вертикальний човник в човниковий пристрій хвостиком вгору, щоб він щільно увійшов в паз. Прокрутіть маховик, щоб верхній ниткою зачепити нитка з човника, витягніть обидві нитки до лапки швейної машинки.
5
Горизонтальний човник зручніше вертикального і відрізняється від нього тим, що шпулька вставляється відразу у вбудований човник. Через прозоре віконце вам завжди видно, скільки ниток залишилося на шпульці. Натяг нижньої нитки в горизонтальному човнику відбувається автоматично.
6
Все, що вам потрібно зробити, щоб заправити на швейній машинці човник, це відкрити кришку платформи і вставити шпульку зверху, потім закрити кришку. Намотування нитки на шпульку відбувається без виймання тканини з-під лапки і вилучення нитки з голки. В процесі шиття нитка зі шпульки буде змотуватися, що не допустить її заплутування і зробить хід машини тихіше.