Як позбутися запаху м'яса в холодильнику. запах в холодильнику від тухлого м'яса.

Слід знати, що запах зіпсованого м'яса є одним з найстійкіших і позбутися від нього буває дуже непросто. Тим не менш, існує кілька способів, застосовуючи які вам вдасться впоратися з цією проблемою. Як же позбутися від запаху м'яса в холодильнику?
Вам знадобиться
  • - м'яке миючий засіб;
  • - питна сода;
  • - ганчірка;
  • - активоване вугілля;
  • - ватяні диски ;
  • - оцет;
  • - нашатирний спирт;
  • - кава;
  • - спеції;
  • - лимон
Інструкція
1
Приберіть з холодильника всі продукти. Ретельно огляньте їх і позбудьтеся зіпсованих. Вимкніть холодильник від електричної мережі і разморозьте морозильну камеру.
2
Приготуйте розчин для миття, додавши у воду м'яке миючий засіб. Вийміть всі контейнери і полки. Ретельно помийте їх, а також внутрішню поверхню холодильника і морозильної камери приготованим розчином.
3
Зробіть розчин питної соди з розрахунку дві столові ложки на один літр теплої води. Ще раз протріть холодильник і морозилку даними розчином, приділяючи особливу увагу тим місцям, де лежало зіпсоване мясо.Аналогічное дію надає оцтовий розчин. Розведіть оцет з водою в пропорції 1: 1. Ретельно протріть всі внутрішні поверхні. Візьміть ватяні диски і просочіть їх оцтом. Розкладіть по тарілках і залиште в холодильнику на кілька часов.Также можна використовувати розчин нашатирного спирту, зроблений з розрахунку 10 крапель на 100 мл води.
4
Насухо витріть внутрішні поверхні агрегату м'якою ганчіркою.
5
Візьміть питну соду і покладіть її в плоскі ємності. Розставте ємності на всіх полицях, а також у всіх контейнерах і в морозильній камері. Протягом доби тримайте дверцята холодильника відкритими, не включаючи його.
6
Придбайте у відділі побутової хімії або в зоомагазині активоване вугілля, призначений для видалення неприємних запахів. Додайте його на плоскі тарілки і залиште на кілька днів. Холодильник при цьому повинен працювати на малій мощності.Аналогічним абсорбуючим дією володіють мелений кави і звичайний наповнювач для котячого туалету.
7
Розріжте лимон. Видавіть сік на ганчірку і протріть всі внутрішні поверхні холодильника і морозильної камери. Наріжте залишки лимона на дольки і розкладіть в холодильній і морозильній камері на кілька дней.Для знищення запаху м'яса можна також використовувати деякі спеції - гвоздику, корицю, чебрець, куркуму, селеру, естрагон та інші.
8
Слід знати, що якщо всі вищеописані методи не допомогли вам позбавитися від запаху м'яса в холодильнику, то швидше за все, спори цвілі потрапили в ізоляційний матеріал. В цьому випадку позбутися запаху м'яса можна тільки запросивши фахівця і замінивши ізоляцію.
Зверніть увагу
Як позбутися запаху в холодильнику. Найперша думка, яка прийшла в голову з цієї теми - щоб позбутися запаху в холодильнику, непогано було б його помити. Чи не лякаємося. Так-то воно так, але це найрадикальніша і глобальна міра з усіх. Для початку загляньте в холодильник на предмет завалялися і зіпсувалися продуктів.
Корисна порада
Як позбутися запаху в холодильнику. Після покупки холодильника його потрібно тут же вимити зсередини розчином соди з низькою концентрацією, або скористатися іншим миючим засобом. Також дуже актуальні поглиначі запаху, які дешево коштують, і можуть позбавити вас від проблеми неприємного запаху. Причини запаху в холодильнику. Запах з'явитися може з багатьох причин, наприклад, якщо продукти харчування зіпсувалися, і ви вчасно не прибрали їх з холодильника.