Як зробити тапочки.

Тапочки - річ, необхідна в кожному будинку і кожній людині. З приходом гостей ми всякий раз розуміємо, що чим більше тапочок, тим краще. На жаль, хороші стильні тапочки - річ недешева. Але, якщо у вас є трохи часу і фантазія, то можна зробити тапочки своїми руками.
Вам знадобиться
  • Щоб зробити тапочки, вам знадобляться звичайні покупні устілки (на розмір більше вашого), поролон, клапті шкіри або дерматину (наприклад, халяви старих чобіт або деталі куртки), щільна тканина цікавих забарвлень, нитки, ножиці, клей.
Інструкція
1
Зібравши все необхідне, ми приступаємо до виготовлення тапочек.Сначала візьміть устілки, накладіть їх на поролон і кожну акуратно обведіть маркером. Потім намалюйте такі ж «сліди» на клаптиках шкіри і на вибраній вами тканини, додавши приблизно по 5мм по краях для швів. Ці деталі стануть підошвою Гапочка.
2
Потім обведіть носову половину устілки на що залишився поролоні і сформуйте верхню частину майбутнього виробу. По дві аналогічних деталі намалюйте і на тканини, не забувши про припуски на шви. Акуратно виріжте всі деталі.
3
Повертаємося до підошви: з двох сторін приклейте поролонові деталі до устілки, щоб поролон надалі не збивався всередині Гапочка.
4
Деталі з шкіри і тканини зшийте між собою вручну або на машинці, залишивши поза прошитими 4-5см, виверніть через цей отвір заготовку. Акуратно вставте через отвір устілку з поролоном і розправте її всередині тканинної заготовки. Прихованими стібками зашийте НЕ прошитий ділянку. Підошва готова.
5
Для виготовлення верхній частині Гапочка з'єднайте по дві деталі з тканини, прошийте, залишивши отвір, і виверніть. Вставте поролонові заготовки всередину, розправте, і зашейте отвір.
6
Залишився останній момент - з'єднуємо підошву і верх Гапочка. Накладаємо деталі одну на іншу, так, щоб шкіряна сторона підошви виявилася внизу, і зшиваємо всі разом. Прикрасити тапочки можна декоративними гудзиками, намистинами, текстильними квітами і т.д.