Як відкрити магазин риби.

Риба і морепродукти завжди користуються величезним попитом покупців і приносять відчутні доходи тим, хто займається подібним бізнесом. Відкриття магазину риби нічим не відрізняється від створення інших магазинів. Все що від вас вимагається - це знати деякі «підводні камені», щоб обійти їх.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відкрити рибний магазин, то неодмінно повинні враховувати, що продаж подібного роду продукції передбачає отримання великої кількості дозвільних документів санітарно-епідеміологічного характеру. Для того щоб приступити до підприємницької діяльності, у вас на руках повинні бути: - санітарно-епідеміологічний висновок, видане фахівцями Роспотребндзора; - програма по санітарно-виробничому контролю; - дозвіл на розміщення від Росспоживнагляду; - угода про вивезення твердих побутових відходів та сміття; - договори на здійснення дезінсекції, дератизації та дезінфекції.
2
Для того щоб торгувати рибою, придбайте якісне обладнання. Вам знадобляться холодильні вітрини, що забезпечують зручність огляду та стійку роботу в потрібному температурному діапазоні. Крім того, рибному магазину будуть необхідні камери-ларі, що дозволяють зберігати рибу в умовах глибокої заморозки, столи з покриттям їх нержавіючої сталі, на яку можна викладати заморожену рибу.
3
Якщо ви плануєте здійснювати продаж живої риби та інших підводних мешканців, то придбайте місткий акваріум. Він повинен бути не тільки великої ємності, а й естетичного вигляду. Не варто займатися продажем живої риби, якщо ви не впевнені в постачальниках і якості їх роботи. Адже будь-яке порушення умов поставки подібного товару викличе його порчу, а значить, ви понесете значні збитки.
4
Крім холодильних і морозильних камер придбайте полки й стелажі для штучного товару - банок з консервованою рибою і морепродуктами. Обов'язково встановіть різні підвісні пристосування для любителів рибної закуски до пива. Врахуйте, що крім торгового залу вам будуть потрібні підсобні приміщення. Одне з них повинно включати пристосування для розморожування риби перед її продажем.
5
Важливий момент в подібному бізнесі - пошук постачальників. Найкраще працювати безпосередньо з виробниками риби. Зазвичай в місті є які-небудь цеху по переробці риби, її Соління і копчення або рибальські бригади, які забезпечували б ваш магазин свіжою рибою. Чи не укладайте договори з постачальниками, поки не порівняєте ціни і умови роботи з кожним із них. Обов'язково проаналізуйте роботу магазинів-конкурентів, їх сильні і слабкі сторони, зробіть цінової зріз.
6
Що стосується витрат з відкриття магазина риби в цілому, то найбільша їх частина - це оренда та ремонт приміщення, купівля обладнання і товарного запасу. Не забувайте про поточні витрати, щомісяця вам доведеться платити комунальні платежі і зарплату персоналу, закуповувати свіжу продукцію, а також платити податки.