Як заповнити портфоліо в школу.

У багатьох сучасних школах вже щосили практикується такий незвичайний спосіб фіксації, накопичення та оцінки особистих досягнень кожного школяра за певний проміжок часу, як портфоліо. Зручність використання портфоліо в чому залежить від правильного його заповнення.
Інструкція
1
Починати заповнення портфоліо школяра слід з оформлення титульного аркуша. Яких-небудь суворих правил при його створенні дотримуватися не потрібно. Оформіть титульний аркуш так, як вам заманеться. Нехай він буде максимально оригінальним і цікавим. Крім дати початку збору інформації, титульний лист портфоліо може містити, наприклад, смішну або незвичайну фотографію дитини.
2
Титульний лист портфоліо для школи повинен містити також і такі дані учня як його ім'я, прізвище, дата народження, номер і назва навчального закладу, який він відвідує.
3
Оформивши титульний лист, приступайте до заповнення змісту портфоліо. У змісті повинні бути присутніми назви розділів портфоліо із зазначенням номерів сторінок.
4
Відобразіть на сторінках шкільного портфоліо всі успіхи і досягнення дитини в навчальній діяльності, наприклад, участь у науково-практичних конференціях, предметних олімпіадах, шкільних семінарах і круглих столах. Присвятіть окрему папку портфоліо зборам оригіналів та копій документів, що підтверджують досягнуті результати: листи подяки, грамоти, сертифікати учасника, дипломи.
5
Окрему папку портфоліо присвятіть науково-дослідним роботам школяра: есе, рефератів, опублікованими статтями та нотаток, оригінальним творам, матеріалами проведених дослідів.
6
Знайдіть у портфоліо місце і для папки з описом позаурочної діяльності школяра. Наприклад, якщо дитина займається спортом, помістіть в цю папку його дипломи, грамоти, медалі, фотографії зі змагань і спортивних зльотів.
7
Найвдаліші творчі роботи учня, наприклад, малюнки, вишивку, аплікації, також необхідно розмістити в його портфоліо. Не варто забувати про вірші і розповідях, вигаданих дитиною.
8
Окремий лист портфоліо школяра заповніть фотографіями зі шкільних заходів: туристичних зльотів, спортивних змагань, КВК, театральних постановок, в яких він брав безпосередню участь.
9
Напишіть невелике есе про дитину. Розкрийте основні риси його характеру. Розкажіть, як він спілкується з іншими хлопцями.