Як знайти роботу.

На сьогоднішній день кожна десята людина знаходиться в пошуках роботи. У цьому списку значаться не тільки студенти і випускники технікумів і ВНЗ, а й люди, що залишилися без робочого місця з тих чи інших причин. Існує маса способів продовжити свій трудовий стаж.
Інструкція
1
Визначтеся зі своїми можливостями і бажаннями. Можливо, кваліфікація, наявна у вас на даний момент, вас не влаштовує, і є бажання спробувати свої сили в інших сферах діяльності. Якщо не вистачає професіоналізму, можна звернутися в центр зайнятості з приводу відсутності роботи, і там можуть направити на проходження безкоштовних курсів з підвищення кваліфікації в тій сфері, яка вам найбільш близька.
2
Грамотно складіть резюме. У ньому повинна відображатися інформація про колишніх місцях роботи з датою і переліком службових обов'язків, а також інформація про освіту, наявних сертифікатах та свідченнях про проходження курсів, професійних навичках.
3
Купіть газету з пропозицією роботи, перегляньте всі оголошення, виділіть відповідні саме вам. Скористайтеся інформацією глобальної мережі Інтернет. Там теж є сайти про роботу, і на них обов'язково присутня інформація про вакансії вашого міста.
4
Відвідайте Центр зайнятості населення в вашому місті, дізнайтеся, які вакансії є у них. Сьогодні це підрозділ повинен мати свій власний сайт, де також повинні публікуватися вакансії.
5
Заявіть про свою потребу в роботі. Подайте оголошення в ту ж газету про роботу, а також залиште своє резюме на сайтах про роботу.
6
Переглядайте сайти великих компаній. Розділ «Вакансії» мається на сайті кожної поважаючої себе організації. Ймовірно, що саме там ви знайдете вакансію своїй спеціальності.
7
Повідомте всіх своїх знайомих про те, що перебуваєте в пошуках нової роботи. Все ж люди всередині своєї організації, ким би вони там не працювали, швидше дізнаються про вільні вакантні місця, ніж люди, там не значаться. Є ймовірність, що терміново потрібно фахівець саме вашої спрямованості.
Корисна порада
Якщо ви налаштовані отримати гідну вас роботу, то не опускайте руки ні на хвилину. Вам необхідно повідомити якомога більшому числу людей про вашу потреби в роботі і тоді потрібна посада обов'язково знайдеться.