Як зробити джинси.

У вас є старі улюблені джинси, з якими ви пройшли вогонь і воду. Вони такі зручні, але ... вже порядком набридли. Як вдихнути в стару річ нове життя або навіть змінити її до невпізнання? Хочете знати?
Вам знадобиться
  • стрази з плоским дном (гарячої фіксації), ножиці або нодовка, нитки, голка, гудзики, лимонна кислота або відбілювач.
Інструкція
1
Існує безліч варіантів, як оживити старі обридлі джинси. Найпростіший - злегка змінити їх колір. Домогтися цього можна, виправши їх з відбілювачем. Візьміть ваші джинси, покладіть в таз для прання і налийте туди засоби для відбілювання. Якщо хочете, щоб тканина освітлилася нерівномірно, можна зав'язати штанини вузлами або зробити перетяжки з ниток в різних місцях (ці області залишаться більш яскравими). Можна зробити гарний малюнок розчином лимонної кислоти. Розведіть її в склянці і використовуйте, як фарбу, наносячи потрібний вам малюнок на тканину пензликом. Дайте висохнути. Після прання малюнок проявиться і стане набагато світліше.
2
Візьміть стрази на клейовий основі для тканини, розташуйте джинси на плоскій поверхні і викладіть, необхідний вам, малюнок. При бажанні можна пришити поруч гудзики або бісер, щоб ваша аплікація вийшла ексклюзивною. Стрази закріпіть праскою, попередньо проклавши зверху шаром тонкої тканини. Таким же чином можна приклеювати і спеціальні аплікації на клейовий основі, які продаються в магазині в готовому вигляді.
3
Багато хто любить дірки в джинсах. Щоб зробити такі самостійно, візьміть ножівку і пропиляєте тканину в зазначених місцях. Можна, звичайно, зробити це і простими ножицями, але від ножівки на ваших джинсах буде ефект справжньої разодранності.
Зверніть увагу
при роботі з відбілювачем і лимонною кислотою добре прополощіть виріб після обробки.
Корисна порада
При приклеюванні страз найкраще використовувати режим праски з парою. Аплікації на клейовий основі, якщо зворотного не вказано в інструкції, приклеюють при звичайному режимі через тканину.