Як друкувати шпаргалки.

Іспит уже завтра, а часу вивчити всі категорично не вистачає Це найпоширеніша проблема серед школярів і студентів. Але не впадайте в паніку, а підберіть необхідний матеріал і зробіть по ньому шпаргалки.
Вам знадобиться
  • комп'ютер,
  • сканер,
  • принтер.
Інструкція
1
Щоб приготуватися до здачі іспиту повністю і грунтовно, зберіть весь матеріал за курс дисципліни, яку належить здавати. Сюди відносяться всі конспекти, лабораторні роботи, графіки та діаграми. Відскануйте найнеобхіднішу інформацію. Не варто робити це бездумно і сканувати все підряд, підготовка шпаргалки - це теж серйозна робота.
2
Після збору інформації отформатируйте її. Форматування проводиться за наступною схемою: видаліть всі непотрібні картинки, вирівняйте текст по одному краю, бажано по лівому. Визначте для себе розмір шпаргалки, але кращим варіантом вважається ширина 4-5 сантиметрів. Довжина шпаргалки не обмежена, адже надалі ви складете її в гармошку для максимальної зручності.
3
В текстовому редакторі створіть новий документ. У ньому виберіть таблицю з шириною стовпців в 4 або 5 сантиметрів. В осередку внесіть кілька текстів з четвертим розміром шрифту і роздрукуйте отриманий варіант на чорнових аркушах. Якщо готова шпаргалка вас влаштовує, тоді друкуйте весь матеріал. Якщо ж ні, то міняйте ширину стовпців і експериментуйте до отримання потрібного результату.
4
Зараз в інтернеті можна завантажити безліч програм, що дозволяють швидко і легко створювати шпаргалки. Вам достатньо буде сфотографувати або відсканувати весь необхідний матеріал, потім зберегти його в готельної папці і додати файли в програму. Вона автоматично видалить фон і картинки, залишивши лише текст. Задайте кількість шпаргалок, які буде розташовано на аркуші А4 і сміливо друкуйте.
5
Після друку шпаргалок розформують їх. Кольоровим маркером виділіть назви квитків або підзаголовків. Таким чином, ви заощадите час, необхідний на пошук необхідної інформації під час іспиту.