Як оббити металеві двері.

За допомогою металевих дверей люди навчилися захищатися від злодіїв. Але виявляється, що ці надійні двері самі крадуть. Вони крадуть в квартирах тепло. Крізь щілини між дверима і косяком йде тепла стільки, скільки його вийшло б через чверть вашої кватирки. Плюс до цього, металеві двері, на відміну від дерева, сама дуже хороший провідник тепла. Рішення проблеми просте і давно відоме - внутрішня оббивка.
Вам знадобиться
  • -фанера;
  • епоксидні клей;
  • -полоска дерматину шириною 10 см і довжиною у всю двері;
  • -будівельний степлер;
  • -ножиці;
  • -поролон товщиною 2 см і розмірами ширше дверного полотна на 10 см;
  • -ватин.
Інструкція
1
Оббивка металевих дверей трохи складніше, ніж дерев'яної. Адже обшивочний матеріал треба кріпити цвяхами. Забити цвяхи в метал не вийде. Тому з самого початку візьміть шматки фанери і приклейте їх до дверей. Обклеїти фанерою бажано всю площину. Використовуйте епоксидний клей.
2
Після обклеювання приблизно на добу залиште двері в спокої. Про красу фанерного покриття можна не турбуватися. Коли вся робота буде зроблена, фанеру не буде видно.
3
Коли фанера приклеєна, займіться безпосередньо оббивкою. Щілина між косяком і полотном двері треба закрити валиком. Це головний елемент оббивки.
4
Зробіть заготовку для валика. Спочатку візьміть смужку дерматину шириною в 10 см і довжиною у всю двері. Складіть її виворітного стороною всередину і прибийте до дверей маленькими гвоздиками через кожні 10-15 см або закріпіть будівельним степлером. Щоб дерматин не стирчала, виріжте його ножицями поруч із дверними петлями.
5
Коли заготовка для валика готова, закріпіть набивання. Використовуйте поролон товщиною 2 см і розмірами ширше дверного полотна на 10 см. Поверх поролону покладіть два шари ватину. Його теж прибийте по всій площині. Ось тепер пора накласти дерматин.
6
Дерматин потрібно скроїти з невеликим запасом, по 3см з усіх боків. Починайте прибивати від центру. Спочатку зверху, потім знизу. Дерматиновий матеріал при монтажі натягувати треба якомога сильніше. Коли ви прихопили дерматинове полотно зверху і знизу, повинна з'явитися складка. Це свідчить про те, що ви натягнули матеріал правильно. Потім оббивка закріплюється простими меблевими цвяхами по всьому периметру.
7
Валик у вас повинен бути заповнений ватином. Візьміть залишки ватина і скрутіть в трубочку. По периметру двері накладайте трубочку ватина і завертайте її в заготовку для валика. Тут же край заготовки прибийте до дверей. Валик готовий. Можна зайнятися кріпленням дверної ручки і дверного вічка.