Як створити рекламне оголошення.

Створення рекламного оголошення - це відмінний спосіб пошуку клієнтів, партнерів і співробітників, який успішно використовується багатьма вітчизняними та зарубіжними компаніями. Але ефективність маркетингового інструменту безпосередньо залежить від його структури.
Інструкція
1
Намалюйте портрет типового клієнта, до якого буде звернений текст рекламного оголошення. Це дозволить зрозуміти потреби цільової аудиторії і на основі отриманих даних створити ефективний інструмент для досягнення мети.
2
Придумайте текст рекламного оголошення, який би зацікавив потенційних клієнтів. Для цього важливо дотримуватися традиційних правил. Формулювання пропозиції повинна бути максимально короткою, простою і зрозумілою для сприйняття представниками цільової аудиторії. Якщо мова йде про рекламу для підлітків, то допускається використання сленгу, типового для підростаючого поколенія.Наполніте текст корисними якостями пропонованого товару, аргументуйте необхідність його використання, зробіть упор на емоційну складову, викличте почуття володіння цією річчю. Сухе перерахування характеристик - найпримітивніший варіант, від якого краще всього відмовитися. Невеликий уривок зв'язного тексту в 3-4 речення виявиться набагато еффектівнее.Іспользуйте фігури графічного виділення, за допомогою яких можна викликати інтерес клієнтів. До них відноситься напівжирне зображення, курсив, підкреслення. Додатково можуть використовуватися індекси, розмір шрифту, пункти, колір. Слід мати на увазі, що курсив ускладнює прочитання, тому їм краще не пренебрегать.В тексті рекламного оголошення не повинно бути двозначності, необгрунтованої похвали, приниження конкурентів.
3
Створіть відповідний заголовок, відобразіть в ньому суть пропозиції, інакше оголошення буде виглядати обезголовленим. Не варто йти від теми, це ускладнить розуміння. Згідно з інформацією компанії «Енциклопедія маркетингу», основний текст прочитується в 5 разів рідше, ніж заголовок до нього.
4
Підберіть відповідне оформлення. Колір фону не повинен ускладнювати прочитання основного тексту, найбільш виграшними виявляються світлі тони. Відмовтеся від ефектів, які здатні створити брижі в очах.
5
Використовуйте картинку. Вона дозволить привернути увагу до оголошення, зробити його впізнаваним і запам'ятовується. Як правило, одне зображення завжди розташовується зліва від тексту. Цілком обгрунтований маневр: людина рядка прочитує зліва направо, отже, якщо клієнт зацікавиться ілюстрацією, розташованій ліворуч, то ймовірність того, що він переключиться на основний текст оголошення, істотно зростає.
Мета реклами - привернути увагу споживача і повідомити про продукт. Для розробки рекламної компанії можна скористатися послугами рекламного агентства. Але на самому початку бізнесу можна створити концепцію і самостійно.
Вам знадобиться
  • Блокнот, ручка, підручники з реклами.
Інструкція
1
Створіть креативну групу з числа однодумців і бізнес партнерів. Влаштуйте мозковий штурм. Завдання будь-якої рекламної концепції - створити чітку програму дій по просуванню продукту.
2
Визначте який вид реклами найкращим чином представить вашу продукцію цільової аудиторії. Для цього потрібно зрозуміти, в чому унікальність вашого продукту або послуги. Хто ваш споживач. Які канали інформації він використовує. Накидайте всі ідеї в блокнот. Навіть сама божевільна ідея заслуговує того, щоб її записали.
3
Розгляньте кожну ідею з наступних точок зору: - Чому мені буде вигідно купити цей товар? - Чому цей товар краще купити у цієї фірми? - Чи не було такого рекламного пропозиції раніше?
4
Визначтеся з вашою позицією. Чи повинна рекламна компанія бути серйозною і звертатися до розуму. Або ж, навпаки, абсурдною і діючої на емоційну, чуттєву сторону глядача.
5
Складіть рекламний текст, який підкреслить переваги вашого товару. У тексті не використовуйте загальних фраз, кліше, заперечень. Головні вимоги - стислість, інформативність, креативність. На основі цього тексту створюються всі види реклами від слоганів до сценаріїв відеороликів.
6
Якщо у вас є можливість залучити художника, то це буде корисно для створення логотипів, талісманів, художніх образів.
7
Створіть дошку вашої майбутньої рекламної компанії. Розмістіть на стіні все малюнки, слогани, питання, які ви створили в процесі роботи. Вони будуть позиціонувати вашу продукцію на ринку. Тому необов'язково розміщувати всю інформацію в слоган.
8
Наприклад, при одночасному запуску відеореклами і зовнішньої реклами достатньо дати всю інформацію в ролику, а для зовнішньої реклами буде достатньо логотипу та слогану. Вирішіть, в якій кількості ви запустите кожен вид рекламної продукції. Вас повинні помітити. Але занадто агресивна рекламна компанія може відлякати споживача.
Зверніть увагу
Успішна рекламна компанія - це не тільки вдалі та креативні ідеї, а й логістика. Важливо вчасно запустити кожен вид реклами. Наприклад, банери з загадковим логотипом на вулиці через тиждень підтримуються телевізійною рекламою. Відповідно, потрібно заздалегідь викупити ефірний час.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати великі шрифти і робити рекламу кольоровий. Це краще приверне увагу.