Як бути, якщо співробітники йдуть з роботи.

Причин, за якими співробітники спішно звільняються з роботи, існує безліч. Знайти гідного працівника з певним досвідом, що відповідають усім вимогам організації, непросто, набагато легше утримати на своєму місці наявного співробітника.
Інструкція
1
Низький рівень оплати трудаСамой важливою причиною звільнення співробітників за власним бажанням відбувається тому, що заробітна плата за їх працю не виправдовує їх очікування. Передивіться заробітні плати своїх працівників, можливо, вони залишають бажати кращого і можуть задовольнити лише первинні вимоги людей. Є сенс підняти оплату праці, мотивуючи цим роботу.
2
Обмежені можливості кар'єрного ростаЗачастую співробітники біжать з колишньої роботи з огляду на те, що при працевлаштуванні отримували ефектні пропозиції з умовою кар'єрного росту. Оскільки обіцянки начальника тривалий час не виконуються, співробітникам набридає чекати, і вони звільняються. Спробуйте поговорити наодинці з цінними для організації працівниками, ймовірно, прийшов час підвищити їх на посаді.
3
Непомічені заслуги перед работодателемСтарайтесь помічати відзначилися співробітників. Амбітні люди, постійно впроваджують нові ідеї у виробництво, в діяльність фірми потребують постійного заохочення. Нехай це будуть словесні зауваження або навіть грамоти, але людям буде приємно усвідомлювати, що своїми діями вони внесли вклад в організацію. Роботу, де начальник уважно ставиться до своїх співробітників, людина не захоче кинути.
4
Відсутність зайнятості або рутинна работаПрісмотрітесь до обов'язків своїх співробітників. Швидше за все серед більшості з них є люди, які зайняті занадто мало або просто однотипної роботою. Якщо людина не ледар, то від такої роботи рано чи пізно втече будь-який. Постарайтеся додати більш цікавою, захоплюючою роботи таким співробітникам. Варіантом може виступити позбавлення будь-яких обов'язків іншого працівника, у якого і так справ безліч.
5
Соціальний пакетБонуси, премії, щорічні виплати - все це також мотивує співробітників. Відсутність даних методів стимулювання теж може позначитися на бажанні працювати.
6
Відносини з начальствомВспомніте ваш остання розмова з одним із співробітників. Як ви поводилися, що робили, про що говорили? В якому настрої людина пішла від вас? Можливо, ви грубо розмовляєте зі співробітниками, погрожуєте, чи вимагаєте неможливого. Поспостерігайте за собою під час таких переговорів, може бути справа в вас, і співробітники просто бояться мати відносини з вами, тому і подають заяви на звільнення.