Як включити activex explorer. включити activex в ie 9.

Виконання операції включення елементів ActiveX і модулів підключення для браузера Internet Explorer відноситься до параметрів безпеки комп'ютера і повинно проводитися усвідомлено. Слід пам'ятати, що зміна даних параметрів може зробити комп'ютер більш уразливим.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції включення елементів ActiveX і модулів підключення для оглядача Internet Explorer.
2
Вкажіть пункт Internet Explorer і запустіть додаток.
3
Розкрийте меню «Сервис» (Tools) верхньої панелі вікна програми браузера і виберіть пункт «Властивості оглядача» (Internet Options).
4
Перейдіть на вкладку «Безпека» (Security) діалогового вікна властивостей і виберіть зону «Інтернет» (Internet).
5
Натисніть кнопку «Інша» (Custom Level) у розділі «Рівень безпеки для вибраної зони» (Security Level for this zone) і виберіть необхідні параметри з пропонованих: - «Завантаження підписаних елементів ActiveX» (Download signed ActiveX controls) ; - «Завантаження непідписаних елементів ActiveX» (Download unsigned ActiveX controls); - «Використання елементів ActiveX, що не помічених як безпечні» (Initialize and script ActiveX controls not marked as safe).
6
Натисніть кнопку OK для виконання команди і ще раз підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
7
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативного методу включення елементів ActiveX в браузері Internet Explorer і перейдіть в пункт «Панель управління».
9
Розкрийте посилання «Властивості оглядача» подвійним кліком миші і перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна.
10
Виберіть групу «Надійні вузли» і виконайте натиснення кнопки «Інший».
11
Застосуйте прапорці на необхідних полях розділу «Елементи ActiveX та модулі підключення" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.