Як відновити робочий стіл і меню пуск. Як відновити розмір робочого столу.

Найбільш часто зустрічається причиною зникнення робочого столу комп'ютера і головного меню системи «Пуск» є вплив вірусних програм. Можливі також випадки збою системних файлів облікового запису користувача або збій системного реєстру.
Вам знадобиться
  • - AVZ.
Інструкція
1
Здійсніть завантаження операційної системи Windows і виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Alt + Ctrl + Del для запуску інструменту «Диспетчер завдань».
2
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі вікна програми та виберіть команду «Нова задача» для виконання операції відновлення робочого столу комп'ютера і головного меню «Пуск».
3
Введіть значення regedit в текстове поле утиліти і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру».
4
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion | Image File Execution Options і знайдіть підрозділ explorer.exe.
5
Викличте контекстне меню знайденого підрозділу кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Видалити».
6
Знайдіть в тій же гілці ключ iexplorer.exe і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
7
Виберіть команду «Видалити» і завершите роботу утиліти «Редактор реєстру».
8
Повторіть одночасне натискання функціональних клавіш Alt + Ctrl + Del для запуску інструменту «Диспетчер завдань» і розкрийте меню «Файл» верхній панелі вікна програми.
9
Введіть значення regedit в тестове поле диспетчера для повторного запуску утиліти редактора реєстру і розкрийте наступну гілку: HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogon.
10
Переконайтеся, що значенням параметра Shell є Explorer.exe або створіть строковий параметр Explorer.exe при його відсутності.
11
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
12
Скачайте і встановіть на комп'ютер додаток AVZ при неможливості відновити робочий стіл і меню «Пуск».
13
Відкрийте програму і розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми.
14
Виберіть розділ «Відновлення системи» і вкажіть пункти «Відновлення налаштувань робочого столу», «Видалення отладчиков системних процесів» і «Відновлення ключа запуску Explorer».
15
Використовуйте кнопку «Виконати зазначені операції» і перезавантажте комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Rav6KJH_S2k
Меню «Пуск» відкривається при натисканні кнопки «Пуск» на панелі задач. Якщо панель завдань не відображається, вона може бути прихована або сильно зменшена. Для того, щоб її знайти і зробити завжди видимою, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Якщо панель задач зменшена до дуже дрібних розмірів, підведіть курсор миші до області її розташування. Коли покажчик перетвориться в вертикальну двосторонню стрілку, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть межу вгору.
2
Якщо включено автоскритіе, підведіть курсор миші до самого низу екрану, потім до верху і бічним сторонам. Панель повинна з'явитися.
3
Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
4
На вкладці «Панель завдань» встановіть галочки в наступних рядках: «Закріпити панель завдань» і «Відображати панель задач поверх інших вікон». Приберіть галочку з пункту «Автоматично приховувати панель завдань».
5
Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти зміни.
Зверніть увагу
Якщо у вас використовується декілька моніторів, кнопка «Пуск» і панель задач можуть відображається тільки на одному з них.
Корисна порада
Відкрити меню «Пуск» можна, якщо натиснути клавішу Windows, це кнопка з логотипом Windows, розташована в лівому нижньому куті клавіатури.