Як викликати радість.

Бувають такі дні, коли нічого не радує, а навіть зовсім навпаки. Сірі плаксія-хмари навівають тугу, з дерев невдачливими альпіністами зриваються бурі тьмяні листя, а думка про те, щоб вийти на вулицю викликає приступ зубовного скреготу. Як же бути? Є кошти порадувати себе-коханого.
Інструкція
1
ШоколадС'ешьте пів-плитки гарного темного шоколаду. Але тільки неодмінно темного! Склад його такий, що стимулює вироблення гормонів радості. Через кілька хвилин життя здасться вам куди веселіше. А для посилення ефекту закусите шоколад стиглим солодким бананом.
2
УлибкаУлибнітесь. Просто пару хвилин (ну добре, одну хвилину - для початку) посміхайтеся. Ви будете здивовані дієвістю цієї вправи, помітивши, що через хвилинку ваш настрій стане якщо не райдужним, то досить і досить непоганим.
3
СветВключіте весь світ, який тільки є в домі/кімнаті. Іноді люди сумують з тієї ж причини, по якій в'януть рослини. Їм не вистачає світла. Саме в недоліку освітлення криються коріння зимової, осінньої депресії. Світла стає менше, і організм починає хандрити. Освітите себе, і вам майже миттєво стане легше.
4
Яскраві краскіОкружіте себе яскравими фарбами. Надіньте щось тепле і червоне, киньте на диван пару пронизливо-блакитних подушок, принесіть і поставте у вазу букет яскравих осінніх квітів. Буйство фарб швидко розвіє вашу смуток.
5
АроматиІспользуйте кошти ароматерапії. В принципі, ви можете просто вийти на кухню, відкрити банку з натуральною кавою і понюхати його. Настрій покращиться моментально.Ну, а якщо ви не любите каву, озбройтеся аромакурільніци і «позитивними» ефірними маслами. Налийте в курильницу гарячу воду, поставте свічку і капніть 4-5 крапель ефірних масел шавлії, меліси, анісу (бадьяна) - на вибір. Коли по повітрю попливе ніжний прозорий аромат, ваш настрій відразу стане краще.
6
Дзвінок другуПозвоніте кращій подрузі або другу. Добре слово, пара хвилин обміну звістками і компліментами приведуть вас в тонус.
7
МузикаВключіте улюблену музику. Гарна музика має вражаючими властивостями. Музикотерапія сьогодні є майже що офіційним підрозділом медицини, і здатна не тільки коригувати психологічні стани, але навіть зцілювати.