Як виростити багатий урожай.

Щоб виростити багатий урожай, не обов'язково бути досвідченим садівником. Вистачить лише елементарних знань, а успіх полягає в правильному і регулярному догляді за рослинами. При бажанні можна отримати повноцінний урожай навіть на дуже маленькому городі.
Інструкція
1
Всі рослини, які довго ростуть, посійте в шухлядки. До таких овочевим культурам ставляться томати, перець, капуста, баклажани. Якщо ви хочете отримати ранній урожай огірків, то і їх посадите в ящики навесні, коли сніг тільки почав сходити. Точні числа посіву подивіться на упаковці з насінням. Періодично поливайте посадки, орієнтуючись на ступінь висихання землі.
2
Як тільки мине загроза заморозків, пересадите овочі у відкритий грунт. Чи не удобрюйте землю занадто сильно - молоді рослини можуть загинути. Як тільки вони трохи зміцніють, полийте їх сечовиною (добриво). Дотримуйтесь загальні рекомендації, написані на упаковці з добривом.
3
У період цвітіння овочів окропити бутони «Зав'яззю». Так ви зможете збільшити врожайність, тому що природне запилення комахами не завжди відбувається, особливо в теплицях.
4
Для збільшення маси плодів поливайте овочі добривом «Адріанич». Воно багате поживними речовинами, необхідними для повноцінного росту і дозрівання врожаю.
5
Вчасно видаляйте бур'яни з грядок, вони затінюють овочеві культури, що погано позначається на їх зростанні. Після прополки злегка подрихліте землю. Полийте посадки на наступний день, щоб залишилися бур'яни напевно загинули.
6
Все культури, які боятися нічних холодів або роси, вирощуйте в теплиці. Вони встигнуть не лише вирости, але й дозріти. Особливо це стосується болгарського перцю і томатів.
7
Збирання врожаю здійснюйте у міру дозрівання плодів. Наприклад, капусту, моркву і буряк прибирайте в самому кінці осені, адже в останні дні зростання вони максимально набирають масу. Якщо протягом усього літа ви будете дбайливо ставитися до рослин і не лінуватися доглядати за ними, то восени зберете багатий урожай, якого вистачить до наступного сезону.
Зверніть увагу
Деякі садівники рекомендують використовувати як добриво коров'ячий гній, але сучасні мінеральні добрива повністю його замінюють.
Не тільки досвідчені фермери, а й прості дачники-городники мріють виростити великий урожай овочів і фруктів, які можуть принести істотний дохід від продажів. Щоб в період плодоношення виростити багатий урожай , необхідно здійснювати правильний догляд - правильно і своєчасно поливати, удобрювати і рихлити землю.
Інструкція
1
Зверніть увагу на різний режим поливу, який потрібно раннім овочевим культурам у вегетаційний період. Буряк і морква вимагають хорошого поливу в той момент, коли починають наливатися коренеплоди. Капусту поливайте рясно в період зав'язування качана. Картопля в основному потребує води в момент цвітіння. Цибулю і часник, навпаки, вважають за краще рости в сухому грунті (при затяжних дощах накривайте плівкою, щоб уникнути загнивання і псування головок).
2
Слід зазначити, що поливати овочі потрібно рано вранці або ввечері, коли сонце починає заходити. Вода повинна бути насичена киснем, тепла, відстояна в ємностях (ні в якому разі не поливайте холодною водою, рослини отримають стрес і сповільняться в зростанні). Розраховуйте кількість вологи для поливу, вода повинна просочувати грунт на глибину п'ятнадцять-двадцять сантиметрів.
3
Урожай картоплі повністю залежить від правильно підготовки насіннєвого матеріалу. Ретельно переберіть бульби, видаліть пошкоджені, тріснуті і загнили бульби. Відібраний картопля акуратно вимийте і просушіть, зсипте в сухе прохолодне місце, там бульби пустять паростки. Ще восени підготуйте місце для посадки картоплі, кращі попередники - огірки, капуста, буряк або морква. Візьміть перегній курячого посліду і розсипте на виділене місце (з розрахунку два-три кілограми на один квадратний метр). У перших числах травня можна виробляти висадку овочів. Не забувайте періодично підгортати, розпушувати землю і рясно поливати.
4
Щоб виростити хороший урожай помідорів, баклажанів, огірків і солодкого перцю, підгодовуйте їх два-три рази на місяць розчином коров'яку, до якого слід попередньо додати деревну золу (сто грам золи на відро коров'яку ). На самому початку плодоношення дані овочі вимагають рясного поливу. При недостатньому зволоженні, овочі можуть скинути зав'язі і бутони.
5
Отримати багатий урожай гарбуза неможливо без правильного і якісного формування батогів. Коли з'являться перші зав'язі, залиште лише три-чотири плоду, а бічні батоги відріжте. Прищипуйте плодоносні відростки, залишайте після зав'язі всього кілька аркушів. Саме в цей період гарбуз потребує рясного поливу і підгодівлі.