Як завантажитися по мережі.

У деяких ситуаціях існує можливість відновити операційну систему, використовуючи мережевий ресурс. Для цього на ньому повинен розташовуватися попередньо створений образ вашої ОС.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows.
Інструкція
1
Підготуйте вашу операційну систему до створення образу. Видаліть всі невикористовувані програми і виконайте очистку диска. Це дозволить скоротити час створення архіву і зменшити його розмір. При використанні операційної системи Windows Seven відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Тепер знайдіть і відкрийте меню «Архівація та відновлення». Відкрийте пункт «Створення образу системи».
2
Зачекайте, поки завершиться попередня підготовка процесу. У меню «Де слід зберігати архів» вкажіть пункт «У мережевому розміщенні», встановивши поруч з ним прапорець. Натисніть кнопку «Вибрати», введіть ім'я мережного комп'ютера або сховища, вкажіть папку, в яку необхідно зберегти образ, введіть ім'я користувача та пароль, якщо потрібно. Натисніть кнопку «Ок».
3
Після повернення до попереднього меню натисніть кнопку «Далі». Перевірте список локальних розділів жорсткого диска, які підлягають архівації. Натисніть кнопку «Архивировать» і почекайте, поки завершиться запущений процес.
4
Якщо в роботі операційної системи відбудеться збій або вона зовсім перестане завантажуватися, то відкрийте лоток і вставте в нього диск відновлення системи або інсталяційний диск. Перезавантажте комп'ютер і утримуйте клавішу F8. Вкажіть потрібний DVD-привід після появи відповідного меню.
5
Тепер дочекайтеся відкриття меню, яке містить пункт «Додаткові параметри відновлення». Перейдіть до зазначеного пункту. Виберіть функцію «Відновлення системи». У наступному меню вкажіть параметр «Відновлення з образу» та натисніть кнопку «Далі».
6
Вкажіть шлях до файлу-образу. Введіть ім'я мережевого комп'ютера, ім'я користувача та пароль, необхідні для отримання доступу до нього. Природно, ваш комп'ютер повинен входити до складу потрібної локальної мережі. Натисніть кнопку «Відновити» і дочекайтеся завершення завантаження попереднього стану операційної системи.