Як заборонити зміну робочого столу.

У деяких випадках людині, відповідальній за комп'ютери інших користувачів, потрібно встановити одну заставку для різних робочих столів. Головною умовою є неможливість зміни даного зображення. Для вирішення завдання такого роду необхідно використовувати "Редактор реєстру".
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Перед тим як ви приступите до редагування ключів реєстру, рекомендується створити резервну копію. Запустити "Редактор реєстру" можна за допомогою аплету «Виконати» в меню «Пуск», який також можна запустити натисненням поєднання клавіш Win + R. У вікні, введіть команду Regedit та натисніть кнопку «ОК».
2
Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося запустити цю програму, відкрийте робочий стіл, натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Редактор реєстру». Regedit можна запустити за допомогою «Провідника Windows» - перейдіть за наступним шляхом C: \ Windows \ і двічі клацніть по значку regedit.exe.
3
У головному вікні програми ви побачите поділ на 2 частини: у лівій знаходяться ключі, а в правій розташовані їхні значення. Щоб відкрити гілку слід натиснути на зображення «+» поруч з нею.
4
Перейдіть за наступним шляхом HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ ActiveDesktop, потім створіть новий параметр з ім'ям NoChangingWallpaper. Для цього в правій частині програми натисніть правою кнопкою миші на вільній ділянці, виберіть розділ «Створити» і виберіть пункт «Параметр DWORD». Введіть вище вказане ім'я, натисніть Enter - параметр створений. Тепер двічі клацніть по ньому і як значення виставте одиницю (1), потім натисніть «ОК».
5
Поверніться до робочого столу і перейдіть до налаштувань фонового зображення. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Робочий стіл» і спробуйте змінити зображення - список з картинками буде недоступний.
6
Для повернення до вихідних налаштувань робочого столу необхідно видалити параметр NoChangingWallpaper або змінити його значення з «1» на «0». Щоб закрити програму натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Вихід».