Як змусити usb працювати швидше. Як поліпшити роботу usb модему мтс.

Є декілька варіантів прискорення передачі даних через канал USB. На жаль, порівняно старі версії даних портів далеко не завжди можуть забезпечити високу швидкість обміну інформацією.
Інструкція
1
Почистіть контакти USB-каналу і пристрою, що підключається до нього. Для цього краще використовувати скальпель або гострий ніж. Вимкніть комп'ютер або ноутбук і поскоблите контакти USB-порту. Будьте акуратні, намагайтеся не пошкодити роз'єм. Аналогічну процедуру проведіть з коннектором USB-накопичувача або іншого підключається.
2
Деякі порівняно старі моделі комп'ютерів наділені портами USB 1.1 і USB 2.0 одночасно. Іноді більш нові канали попросту неактивні або працюють в режимі USB 1.1. Увімкніть комп'ютер і відкрийте меню BIOS, утримуючи клавішу Delete. Перейдіть в меню Advanced System Configuration. Знайдіть пункт USB mode (якщо такий є). Встановіть для нього параметр USB 2.0. Незважаючи на той факт, що гранична швидкість каналу USB 2.0 - 480 Мбіт/c, багато пристроїв не здатні передавати інформацію з такою швидкістю.
3
Якщо можливості вашої материнської плати дозволяють вибрати режим роботи USB-порту з існуючих варіантів, то вкажіть пункт HiSpeed. Збережіть настройки меню BIOS і перезавантажте комп'ютер. Якщо мова йде про USB-накопичувачі, наприклад флешці, спробуйте відформатувати даний пристрій. Виберіть тип файлової системи FAT32. Іноді це дозволяє домогтися більшої швидкості читання і запису даних. Обов'язково виконайте дефрагментацію USB-пристрої.
4
Якщо вищеописані методи не підійшли, підключіть додаткові USB-порти. Існують спеціальні карти, які підключаються до гнізда PCI системної плати комп'ютера. Зазвичай вони володіють 3-5 USB-роз'ємами формату 2.0. Підключіть цю плату до вимкненого комп'ютера і використовуйте дані канали в тому випадку, коли вам необхідно домогтися великої швидкості передачі даних. Клавіатуру і мишку можна підключати і до старих портам. Це не відіб'ється на якості їх роботи.