Як назвати агентство свят.

починає святкове агентство може пробувати себе в різних напрямках, поки не визначиться з найбільш перспективним і прибутковим. Тому при виборі назви небажано концентруватися на вузькому сегменті обслуговуваних клієнтів. Краще відобразити загальну святкову атмосферу, а в міру досвіду і розширення клієнтської бази відкрити друге агентство з назвою по конкретного профілю.
Інструкція
1
Складіть список слів, які асоціюються зі святом. Закрийте очі і уявіть відповідну атмосферу: яскравість, блиск, феєрверк, торт, політ, свобода, мрія, радість, усмішки, жарти, стрічки і т.д.
2
Відсортуйте список за ступенем важливості. Спочатку напишіть саме захоплююче.
3
Залиште у списку перші сім слів, решта видаліть.
4
Напишіть кожне слово на окремій картці.
5
Розкладіть картки на підлозі, щоб вони знаходилися на якомога більшій відстані один від одного. Якщо кімната маленька, деякі можна покласти на стільці, крісла та дивани.
6
Наступите на першу картку. Приміром, на ній написано слово «блиск». Розкажіть, чому це слово пов'язане зі святом. Опишіть емоції, відповідну обстановку. Використовуйте диктофон, щоб не втратити жодної думки. Говоріть до тих пір, поки не висловіть всі ідеї.
7
Повторіть шостий крок для решти карток.
8
На звороті кожної картки напишіть короткий конспект ключових ідей, записаних на диктофон.
9
Використовуйте підготовлені матеріали для генерації можливих назв агентства.
10
Якщо у вас є однодумці, колеги або родичі, які можуть допомогти, попросіть їх пройти перші дев'ять кроків. Нехай зроблять це незалежно від вашої думки: не втручайтеся в процес і нічого не підказуйте.
11
Проведіть мозковий штурм, де кожен висловиться на користь кращих назв, які у нього вийшли. У вас буде достатньо варіантів, щоб прийняти остаточне рішення.
Зверніть увагу
Є люди з критичним стилем мислення. Вони можуть бути корисні на мозковому штурмі, тільки попередьте їх, що критика варіантів заборонена. В іншому випадку творча атмосфера може згаснути.
Корисна порада
Перші дев'ять кроків треба пройти на одному диханні, без перерв. Подбайте про те, щоб вас ніхто не відволікав, вимкніть телефони.
Раніше на весілля, дитяче свято або на корпоратив, як правило, просто запрошували ведучого. Зараз, з появою святкових агентств, ця сфера послуг вийшла на більш серйозний рівень. Святкове агентство - бізнес прибутковий, але в ньому існує досить жорстка конкуренція, як між самими агентствами, так і між агентствами і добре зарекомендували себе приватниками.
Інструкція
1
Найголовніше, що вам знадобиться для створення святкового агентства - зв'язки з людьми, які мають акторські таланти і можуть і хочуть розважати людей. Вони зазвичай мають потрібний для цього реквізит (костюми, подарунки для конкурсів). Організація свят може бути тільки частиною вашого бізнесу. Адже є ще святкова атрибутика, наприклад, букети для наречених, оформлення ресторанів.
2
Ви можете спеціалізуватися на певних святах (наприклад, на весіллях) або відкрити багатопрофільне агентство. Останній варіант є більш вигідним. Але для цього буде необхідно підтримувати зв'язок з великою кількістю ведучих, які бубут брати участь в організації дитячих свят, корпоративів. На останні нерідко запрошують зірок естради, тому має сенс найняти менеджера, який працював би з ними.
3
Організаторам свят та оформлювачам не потрібен офіс для роботи. Тому вам знадобиться зовсім невелике приміщення - для зустрічей з клієнтами, бухгалтерії, менеджерів. Переговори з клієнтами зазвичай відбуваються в офісі агентства, тому бажано, щоб до вашого приміщення було легко під'їхати.
4
На перший час вашому агентству буде достатньо 2-3 ведучих і стількох же оформлювачів. Всі вони будуть працювати віддалено. Оплачувати їхню працю потрібно буде в відрядній формі (за кожен проект). Крім них вам знадобиться найняти бухгалтера (можна за сумісництвом) і менеджера, який буде шукати клієнтів і зустрічатися з ними, а також обговорювати роботу з виконавцями. Бажано, щоб у менеджера був досвід роботи в подібній сфері послуг.
5
Просувати святкове агентство слід за допомогою інтернету (контекстна реклама вашого сайту, групи в соціальних мережах) і по телефону. Останнє знадобиться лише на перший час, оскільки через кілька місяців після початку вашої роботи клієнти будуть дізнаватися про вас по "сарафанне радіо". Для оповіщення фірм можна найняти додатковий персонал.
6
За законом будь-який бізнес потребує державної реєстрації. Найпростіший шлях - зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Ви можете зробити це в податковій інспекції за місцем прописки. Державне мито за реєстрацію складе 800 рублів.