Як оформити дитячий плакат. незвичайний плакат з фотками.

У дітей дошкільного віку переважає наочне мислення, а образне ще перебуває в стадії формування. Тому плакати настільки популярні при проведенні загальнорозвиваючих занять. А для свят і заходів плакати використовуються вже багато років. Плакати можуть бути на різні теми. На сьогоднішній день існує досить великий вибір готових плакатів, також багато фірм надають послуги з їх виготовлення з індивідуальних ескізів.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - фарби гуашеві;
  • - олівці;
  • - різні наклейки.
Інструкція
1
Плакати на різні заходи, такі як день народження, випускний в дитячому саду, 1 вересня, закінчення першого класу і багато інших можна купити вже в готовому вигляді в будь-якому книжковому магазині. Також ви можете скористатися послугами друкарні, де вам запропонують вже готові ескізи плакатів для будь-якого свята, також ви можете замовити індивідуальні плакати з фотографіями з особистого архіву. Такий плакат - завжди приємний подарунок для малюка.
2
Зробіть плакат самостійно, а ще краще разом з дитиною. Це самий чудовий подарунок. Якщо ви добре малюєте і маєте фантазію, то можете оформити плакат малюнками і аплікаціями. Якщо ж ви не знаєте, що і як робити, то є можливість скачати в інтернеті безліч шаблонів. Як правило, вони викачуються архівом і складаються з декількох частин. На оформлення одного плаката може знадобитися вісім аркушів формату А4. Або ж ви можете просто переглянути всі пропоновані варіанти і перенести їх на папір.
3
Роздрукуйте ескізи сторінок на принтері. Краще чорно-білий варіант, тоді у вас буде можливість розфарбувати їх разом з дитиною. З'єднайте листи по пунктирних лініях, наклейте їх на ватман. Щоб прикрасити і пожвавити плакат, наклейте різні наклейки (це можуть бути об'ємні метелика або квіти з комахами).
4
Можна також розмістити на плакаті фотографії або цілі колажі з них про вашого малюка. У центрі можна вставити фото малюка, а по краях розмістити його рідних, друзів або ж фотографії будь-яких подорожей або праздніков.Прідумайте цікаві та захоплюючі підписи до фотографій. Якщо ви бажаєте зробити незвичайний плакат, то придумайте невелику казку або вірш про вашого малюка. У якому-небудь з куточків залиште порожній квадратик для того, щоб кожен гість міг записати (або щоб ви змогли записати з їх слів) по одному хорошій якості про вашого малюка. Це пам'ятний і приємний подарунок. Через багато років ваша дитина зможе знову подивитися і прочитати теплі слова про нього.