Як плести з бісеру для дітей.

Виготовлення виробів з бісеру - заняття дуже захоплююче, а особливо якщо ви плетете щось для дітей. Щоб воно не стало стомлюючим, важливо правильно підібрати матеріал і організувати робоче місце.
Інструкція
1
Щоб сплести який-небудь виріб для дитини, перш за все, вирішите, якої форми воно буде. Виходячи з цього, виберіть спосіб плетіння вироби і займіться розробкою орнаментальної композиції. На перших порах не беріться за виготовлення складних виробів, які збираються з великої кількості деталей і з різною технікою нізанія.
2
Почніть з простих виробів і обмежтеся яким-небудь одним способом нізанія. Приступаючи до бісероплетіння, придбайте нитки, на які ви будете нанизувати бісер. Найзручніше використовувати капронові нитки, досить міцні при невеликій товщині, однак вони дуже слизькі і непружні.
3
Якщо ви виготовляєте фігурки для дітей, використовуйте мідний дріт, за допомогою якої виробу можна надати будь-яку форму. Можете також використовувати латунну нитка або волосінь. Для виготовлення квітів і листя використовуйте зелену латунну дріт, а для коштовностей - нитка з бавовни і кручену швейну нитку.
4
Працюйте спеціальними бісерними голками, вони досить тонкі і будуть легко проходити через отвори в бісері. Підготуйте також пару ножиць, плоскогубці, клей і спеціальну фурнітуру, залежно від того, який вид вироби ви будете плести. Велике значення для плетіння об'ємних виробів мають правильно підібрані основи, каркаси або болванки.
5
Для круглих шкатулок, сільничок, крашанок, ручок використовуйте дерев'яні болванки, які можна придбати в спеціальних магазинах. А для фенечек, браслетів, дитячих сувенірів використовуйте основи круглої, кулястої, прямокутної і циліндричної форми.
6
Безпосередньо перед плетінням опрацюйте ескіз або робочий рисунок виробів для дітей. Якщо не вистачає фантазії, виберіть готові візерунки в журналах або книгах.
7
Сплетіть для дитини іграшкову змію. Для цього наберіть на дріт або волосінь одну, а потім дві бісеринки і протягують через них нитки назустріч, потім ще кілька разів по дві. Продовжуйте плести доти, поки зміїний хвіст не досягне необхідної довжини (приблизно близько 7-10 см). Тепер починайте плести голову, для цього наберіть два ряди по три бісеринки.
8
Потім наступний ряд - одна бісеринка іншого кольору, наприклад жовтого - зміїний очей, три звичайні і ще одне око. Далі наберіть ряд з трьох бісеринок і ще одну завершальну. Якщо ви плели змію на волосіні, заховайте її кінці і підпалити їх вогнем сірника або свічки. А якщо ви плели на дроті, то з решти решт скрутите змії роздвоєний язик.