Чому пітніють ноги.

Для підтримки оптимальної температури тіла організм людини має здатність виділяти вологу. Таким чином, потові залози виступають в ролі «терморегулятора». Причин підвищеної пітливості ніг може бути безліч, і всьому є своє пояснення.
Інструкція
1
Шкірні захворювання ступень. Це сама розповсюджена причина підвищеної пітливості ніг. Інфекційний грибок ступні найчастіше утворюється між пальцями. Симптоми, що супроводжують дане шкірне захворювання: сухість і поїдання шкіри, лущення та свербіж, підвищена пітливість і неприємний запах. Даний недуга необхідно терміново лікувати. Для цього обов'язково зверніться за допомогою до фахівця. Тільки професійний лікар зможе вірно поставити діагноз і призначити необхідний курс лікування.
2
Неправильно підібране взуття. Мало хто замислюється при покупці нових туфель або чобіт, якої шкоди може завдати обновка. Теж саме стосується і придбання шкарпетково-панчішної продукції. Намагайтеся уникати синтетичних матеріалів. Взуття купуйте тільки з натуральної шкіри. Уникайте закритих і тісних моделей. Одягайтеся по сезону. Недотримання цих правил може стати причиною підвищеної пітливості ніг.
3
Неправильний або недостатній догляд за ногами. Необхідно обов'язково дотримуватися правил гігієни. Щодня мийте ноги прохолодною водою з милом - вранці і ввечері, не забуваючи область навколо пальців. Після цього насухо витирайте їх рушником. Після водної процедури обробіть ноги спеціальним дезодорирующим тальком.
4
Стрес і хвилювання. Дані стану сприяють підвищеному виділенню поту. Постарайтеся не нервувати. Якщо з даною проблемою впоратися самостійно не виходить, можливо, у вас серйозне нервове захворювання. Проконсультуйтеся в цьому випадку з фахівцем.
5
Напружена робота м'язів, фізичне навантаження. Дуже часто люди, що займаються спортом, відчувають подібний дискомфорт. При фізичних навантаженнях температура тіла підвищується, і організм для підтримки оптимального стану виділяє вологу. Після кожного заняття взуття ставте на просушку. Регулярно міняйте шкарпетки і не забувайте мити ноги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n7Bj_lI3CTM