Як організувати пейнтбол.

З недавнього часу пейнтбол в Росії став масовим аматорським спортом. Правила гри прості: за певний час вразити гравців противника за допомогою різнокольорових фарбувальних кульок. Організувати пейтбольние змагання дуже просто.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну територію для пейнтболу. Чим більше її площа, тим цікавіше буде гра. Щоб не знадобилося спеціальне огородження, пошукайте місце за межею міста: і ви нікому не будете заважати, і вам ніхто не перешкодить. Ліс - ідеальна місцевість для подібної гри, так як необхідність зведення муляжів будов, за якими можна сховатися, відпадає сама собою.
2
Придбайте міцні костюми захисного кольору, які оберігатимуть одяг гравців від фарби і знадобляться в цілях маскування. Пейтбольний костюм зазвичай складається з куртки, брюк, бандани і рукавичок. Щоб уникнути синців від ударів кулями, під амуніцію слід надягати щільний одяг або хоча б захисний жилет, що особливо актуально для жінок і дітей. Купіть просту спортивне взуття (якщо у вас немає її в наявності) або придбайте в спорттоварах спеціальну одноразову.
3
Запасіться пейнтбольними масками - це найважливіша деталь екіпіровки для забезпечення безпеки процесу гри. Швидкість летять куль досягає 90м/с, тому без маски, як засобу захисту для очей, не обійтися. Ні гірськолижні, ні тим більше звичайні окуляри вам не допоможуть.
4
Вирішіть, які пейнтбол-маркери купити або взяти напрокат: напівавтоматичні або помпові. Зверніть увагу, напівавтомат обійдеться дорожче.
5
Обдумайте і обговоріть з іншими учасниками безпеку гри. Правила пейнтбола повинні бути добре відомі всім, дітям у тому числі. Крім цього, важливі і принципи безпечного поводження з маркером.
6
Вирішіть, скільки буде тривати гра. Зазвичай її тривалість варіюється від однієї години до восьми.
7
Розділіться на команди і виберіть в кожній з них капітана.
8
Розробіть сценарій. Стратегії при цьому можуть бути самими різними, але тактичні завдання в процесі гри повинні поступово ускладнюватися.
9
Визначте дату і час гри в пейнтбол.