Як провести новорічні канікули з сім'єю.

Новорічні канікули - найдовші і довгоочікувані не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. В цей час можна не тільки розслабитися і відпочити від обридлих робочих буднів, а й весело, активно, різноманітно провести новорічні та різдвяні свята разом зі своїми близькими.
Інструкція
1
Звичайно, ідеальним варіантом для багатьох сімей є поїздка в країни, де можна було б насолоджуватися прекрасними зимовими пейзажами і займатися зимовими видами спорту. Активний відпочинок в Північній Фінляндії чи Альпах подарує масу позитивних емоцій і наповнить поїздку самобутнім колоритом засніжених курортів. Доступніші гірськолижні курорти є в Чорногорії, Чехії та інших країнах Східної Європи.
2
Якщо ж хочеться вирватися із зими і поніжитися під ласкавим сонечком, можна відправитися в такі країни як Ізраїль, Єгипет, Таїланд, Туреччина, Мальдівські острови або ж Арабські Емірати. Тут круглий рік можна насолоджуватися сонцем і теплим морем.
3
Якщо для вашої родини поїздка за кордон, нехай і сама недорога, не вписується в бюджет, слід самостійно організувати свій відпочинок так, щоб він був незабутнім і залишив після себе масу яскравих емоцій. Загітуйте своїх близьких на поїздку за місто. Навіть якщо у вас немає автомобіля, туди легко можна дістатися електричкою, тільки не забудьте захопити з собою все необхідне: санки, лижі, фотоапарат і відеокамеру, гарячий чай в термосі і бутерброди.
4
Для більш комфортного відпочинку в околицях слід підшукати підходящі бази відпочинку. Забронювавши заздалегідь номер або цілий будиночок, тут можна провести кілька днів, насолоджуючись зимової природою, влаштувавши снігові баталії з дітьми, а ввечері організувавши шашлик або барбекю.
5
Також непогано змінити обстановку і відправитися на новорічні канікули в гості до родичів, які живуть у селі. В цьому випадку можна поєднати приємне з корисним: допомогти по господарству рідним бабусі і дідуся і в той же час відпочити від міської суєти, погуляти на природі, навіть просто подихати чистим повітрям.
6
Якщо у вашому місті є льодовий каток або ж імпровізовані гірськолижні спуски, обов'язково відвідайте їх разом з дітьми. Такі прогулянки не тільки доставлять море задоволення, але також допоможуть зблизитися дітям і батькам, подарують заряд бадьорості на все зиму.