Як позбутися попрілостей у новонародженого.

Шкіра новонародженої дитини така ніжна, що навіть невеликі похибки в догляді можуть викликати появу попрілостей. Щоб цього не сталося, в перші місяці життя крихітки слід особливо уважно ставитися до виконання гігієнічних процедур і використанню косметичних засобів.
Інструкція
1
Регулярно міняйте одноразові підгузники і пелюшки. Якщо ви користуєтеся марлевими підгузниками, їх слід знімати відразу після намокання. Одноразові памперси міняйте кожні 2-3 години. Після того як малюк сходить «по-великому», не обмежуйтеся протиранием попки вологими серветками. Обов'язково помийте крихітку під теплою водою і дбайливо промокніть все складочки м'яким рушником. Влаштовуйте малюкові ванни з додаванням відвару трав, що сприяють загоєнню шкіри, таких як ромашка і череда.
2
Влаштовуйте крихітці якнайчастіше повітряні ванни. Постійне перебування в одноразових підгузниках призводить до виникнення попрілостей. І найкращий помічник у їх профілактиці - свіже повітря. При кожній зміні підгузника залишайте малюка голеньким на кілька хвилин за умови, що в кімнаті тепло, і крихта не лежить під відкритою кватиркою.
3
Користуйтеся тільки спеціальними засобами для прання дитячої білизни. Ретельно прополіскуйте сорочечки і пелюшки в воді, щоб видалити всі залишки порошку. У перші тижні пропрасовуйте дитячу одяг, що має безпосередній контакт з шкірою малюка, гарячою праскою з двох сторін.
4
Не зловживайте дитячими косметичними засобами. Не варто мазати кремом і маслом складочки дуже часто, це може привести до зниження природної захисної функції організму. Крем, до складу якого входить цинк, краще використовувати після консультації з лікарем. Зверніть увагу на вологі серветки. Просочування в їх складі може викликати роздратування і алергічну реакцію. Намагайтеся використовувати вологі серветки тільки в тому випадку, коли немає доступу до теплій воді.
5
Попрілості можуть виникати внаслідок подразнення шкіри на просочення або матеріал одноразового підгузника. В цьому випадку спробуйте застосувати підгузники іншої фірми.
Корисна порада
Якщо попрілості не проходять після дотримання вами всіх гігієнічних вимог по догляду за малюком, зверніться до педіатра за рекомендаціями.