Як зшити косметичку.

Жіночий косметичка - це невід'ємний атрибут будь-якої модниці. Чого тільки в ній немає. Тому вона повинна бути не тільки красивою і стильною, але і міцною. Проста технологія, пара годин роботи, ретельний вибір яскравих і оригінальних тканин, трохи обробки - і у вас нова косметичка, якої немає ні в однієї подруги.
Інструкція
1
Щоб пошити об'ємну косметичку, необхідно крок за кроком виконувати наступні дії: Спочатку зробіть викрійку майбутньої косметички. Її можна знайти в жіночих журналах, на сайтах або придумати самій, розглядаючи стару косметичку, куплену в магазині. Щоб отримати викрійку, акуратно розпоріть стару косметичку і перенесіть її контури на щільний папір, потім перенесіть на тканину.
2
За викрійці намічаєте контур, потім вирізаєте з окремого клаптя яскравою та оригінальною тканини верх косметички, підійде і тканина для скатертини.
3
Потім візьміть тканину для підкладки. Можна використовувати серветки з віскози або будь-яку іншу підкладкову тканину. Прикладіть до неї викрійку і акуратно обведіть її простим олівцем або «обмилки».
4
На наступному етапі з'єднайте верхню частину косметички стежкою. Причому верхня тканина зшивається окремо, а підкладкова - окремо, щоб шви були акуратними і зовні, і зсередини.
5
Акуратно прошийте боки косметички. В них для жорсткості можна вставити прошарок з щільної тканини або використовувати клейову тканину.
6
Далі ушийте блискавку, спочатку Змітати її рівномірно по краях, щоб косметичка застібалася легко, а її верх ні перекошеним.
7
При вшивання блискавки використовуйте потайний шов, зшиваючи її з підкладкової тканиною, а потім - з верхньої тканиною.
8
Пришийте язички до блискавки, які додадуть нової косметичці додатковий шарм, а також дозволять відкривати її швидко і зручно. Ось і відповідь, як зшити косметичку - незвичайну і романтичну.
9
Обробити верх вже готової косметички оригінальним декором - романтичної аплікацією у вигляді квіток або тварин, вишивкою з намистин, бісером на клейкою основі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-shHPuWvRyg