Як позбутися від висячої бородавки. висячі бородавки зірвана.

Поява бородавок пов'язано із зараженням людини папіломавірусом. Висячі бородавки - одна з п'ятдесяти різновидів вірусів папіломи людини. Вірус передається при контакті з зараженим людиною, або через загальні предмети. З моменту зараження може пройти не один місяць до її утворення, чому значною мірою сприяє ослаблення імунітету, мікротравми шкіри, стреси та ін.
Вам знадобиться
  • - мазь тербофеновая 5%;
  • - мазь фторураціловой 5%;
  • - спиртовий розчин подофілліна;
  • - паста з резорцином;
  • - чистотіл великий;
  • - плоди червоної горобини;
  • - каланхое;
  • - квітки календули.
Інструкція
1
Для позбавлення від висячих бородавок змащуйте їх противірусними мазями типу 5% тербофеновой, 5% фторураціловой мазі. Також допомагає використання спиртового розчину подофілліна, пасти з резорцином.
2
Одночасно приймайте настій чистотілу всередину. Візьміть чайну ложку сухих подрібнених або столову ложку сирих подрібненого листя чистотілу, заливши 200 мл окропу, поставте на 1:00 в тепле місце. Отфильтровав, приймайте по третині склянки тричі на день через годину після прийому їжі протягом 5-7 днів.
3
Змащуйте бородавки свіжим соком червоної горобини 5-7 разів на день. На ніч зробіть компрес з ягід червоної горобини і, зафіксувавши пластиром, залиште до ранку. Вистачає 7-10 процедур, щоб висячі бородавки відвалилися.
4
Народна медицина рекомендує каланхое для позбавлення від бородавок. Подрібнивши листок в кашку, нанесіть її на шматочок целофану, і зафіксуйте пластиром. Міняйте компрес кожні 6 годин, поки бородавки НЕ відпадуть (3-5 днів).
5
Компрес з квітками календули також допомагає позбутися від висячих бородавок. Розітріть свіжий квітка календули до кашкоподібного стану і, приклавши його до бородавки, зафіксуйте пластиром. Виконуйте процедури до повного зникнення бородавки.
Зверніть увагу
Ожиріння, цукровий діабет, вагітність, клімактеричний період, супроводжуються гормональними порушеннями, що сприяє появі висячих бородавок.
Корисна порада
Якщо бородавка починає швидко рости, міняти колір, кровоточити або стає хворобливою, необхідно негайно звернутися до дерматолога або хірурга для її видалення. Сучасна медицина пропонує безболісні способи видалення бородавок шляхом лазерного випаровування або коагуляції бородавок карбондіоксідного лазером. Крім того, існує метод електрокоагуляції, видалення рідким азотом і ін.