Як позбутися від різнобарвного лишаю. резорциновий спирт.

Висівкоподібний різнокольоровий лишай є грибковим ураженням шкіри, що характеризується ураженням рогового шару епідермісу при відсутності запального процесу. Не вважається заразним, так як грибок є практично у кожного на шкірі, але далеко не кожен захворює різнобарвним позбавляємо. Розмноженню сприяє надмірне потовиділення, ослаблення імунітету, дисфункції сальних залоз. Локалізується переважно на шкірі спини, грудей, шиї, плечей. Починаючись з дрібних плям, різних відтінків коричневого кольору, розростається до утворення великих вогнищ.
Вам знадобиться
  • - спиртова настоянка йоду 5%;
  • - резорциновий спирт 10%;
  • - нитрофунгин;
  • - часник посівний;
  • - спирт 90%;
  • - прополіс;
  • - морквяний сік;
  • - оцтова есенція.
Інструкція
1
У першу чергу використовуйте для лікування препарати, отшелушивающие роговий шар епідермісу. Для цього змащуйте плями позбавляючи спиртовою настоянкою йоду або резорциновий спиртом. Лікування займе 10-12 днів, але однократного курсу лікування, як правило, буває недостатньо.
2
Також застосовуйте фунгіцидний препарат - розчин нітрофунгін. Під його впливом очищення ураженої шкіри відбувається протягом 5-7 днів, але також одноразовий курс недостатній.
3
Високоефективним засобом проти висівкового лишаю є часниковий спирт. Для його приготування візьміть рівну кількість часникового соку, медичного спирту 90%, дистильованої води. Змішайте всі інгредієнти і змащуйте приготованим засобом ділянки шкіри, уражені лишаєм 2-3 рази на день протягом 5-7 днів.
4
Одночасно щодня приймайте часник в будь-якому вигляді, не менше 2-3 зубчиків середнього розміру.
5
Високу ефективність проти різнобарвного лишаю показала настоянка прополісу, для приготування якої візьміть 30 грам прополісу, охолодіть в морозильній камері, щоб легко подрібнити його, і залийте 100 мл спирту медичного 90%. Наполігши протягом 21 дня в темному місці, відфільтруйте. Змащуйте лишаї 2-3 рази на день протягом 7-10 днів.
6
Приготуйте для обробки шкіри морквяно-оцтову суміш. Візьміть по столовій ложці свіжоприготованого морквяного соку і оцтової есенції. Змішавши, намочіть вату, намотану на дерев'яну паличку чи олівець, і змащуйте уражену позбавляємо шкіру 2 рази на день.
Зверніть увагу
Не рекомендується піддавати шкіру надмірного опромінення сонячними променями або ультрафіолетом.Следует вживати заходів лікування підвищеної пітливості.
Корисна порада
Щоб уникнути рецидивів рекомендується у весняний час протягом 25-30 днів протирати шкірний покрив 2% саліциловим спиртом.